Новини
У с. Муроване виявлено несанкціоновані сміттєзвалища Надрукувати Надіслати електронною поштою

19-07-2018

        Держінспектором з ОНПС Львівської області проведено заходи державного контролю дотримання вимог природоохоронного законодавства з метою виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ на території Пустомитівського району.

         В ході обстеження території біля залізничної колії у с. Муроване Пустомитіського району на відстані 50 м від вул. Вокзальна, 4А виявлено нагромадження ТПВ приблизно площею 5х3 м.
Детальніше...
 
Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-07-2018

        Сьогодні, 18 липня 2018 року, за участю начальника Інспекції М. Маланича відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

         Відповідно до порядку денного в ході засідання, зокрема розглянуто питання забезпечення протипожежного захисту та техногенної безпеки хлібоприймальних підприємств, елеваторів, зернотоків, комбікормових заводів, сільгосппідприємств, місць заготівлі та зберігання грубих кормів під час проведення жнивної кампанії 2018 року.
Детальніше...
 
Інформація щодо позбавлення повноважень та анулювання посвідчень громадських інспекторів Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-07-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області повідомляє, що за результатами проведеного аналізу результатів здійсненої роботи громадськими інспекторами з охорони довкілля у ІІ кварталі 2018 року наступних громадських інспекторів, які жодною мірою не брали участь у проведенні громадського контролю на підпорядкованій території та повністю ігнорували покладені на них обов’язки позбавлено повноважень та анульовано посвідчення (наказ від 18.07.18р. № 108-і):

Детальніше...
 
У Доброгостівському лісництві проведено незаконну рубку дерев Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-07-2018

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області в рамках розгляду звернення громадянина Кулинича О.Я. проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства про охорону, захист, використання та відтворення лісів щодо правомірності проведення рубок лісу в Доброгостівському лісництві ДП «Дрогобицьке ЛГ».

Детальніше...
 
ТзОВ «Віденська кава» завдало державі збитки на суму 133 144,28 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою
17-07-2018

        Працівниками Інспекції було проведено позапланову перевірку виданого   припису про усунення порушень природоохоронного законодавства ТзОВ «Віденська кава».

        За результатами проведеної перевірки встановлено, що викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел здійснювалися без Дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади, що є порушенням абзацу другого частини 1 ст. 10, частини 5 ст. 11 та ст. 33 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 633