Новини
На Сокальщині стався прорив каналізаційної труби із скотобійні Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-06-2019

Image

        Вчора, 17 червня, за інформацією громадськості здійснено виїзд в с. Бендюга Сокальського району, де прорвало трубу із каналізаційними стоками разом із кров’ю тварин, що прокладена із місцевої скотобійні.  

Детальніше...
 
Сьогодні у Львові із робочим візитом перебуває Міністр екології Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-06-2019

Image

        Сьогодні, 14 червня, в рамках робочого візиту на Львівщину Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак разом із заступником Василем Полуйко провели нараду із представниками Державної екологічної інспекції у Львівській області спільно та Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Детальніше...
 
Результати досліджень виявили в грунтах перевищення неполярних вуглеводнів Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-06-2019

         За результатами проведених лабораторних досліджень відібраних проб ґрунту в місцях витоку нафтопродуктів у с. Ясениця-Замкова виявлено перевищення вмісту неполярних вуглеводнів відносно фону: 

Детальніше...
 
В Міністерстві екології закликали українців на день відмовитись від поліетилену Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-06-2019

Image

        3 липня 2019 року відзначають Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day).

        Українців закликали 3 липня на один день відмовитися від використання поліетилену. Флешмоб #День_без_поліетилену запропонували у Міністерстві екології і природних ресурсів України. Про це міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак написав на своїй сторінці в Facebook. На офіційній сторінці події у Facebook зазначається, що 3 липня 2019 року з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), Програма розвитку ООН спільно з Міністерством екології та природних ресурсів, міжфракційним об'єднанням депутатів "Зелена енергія змін" та Zero Waste Alliance Ukraine планують провести акцію «День без поліетилену».
Детальніше...
 
В Інспекції пройшов «День дитячого самоврядування» Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-06-2019

Image

        Сьогодні, 11 червня, за ініціативи начальника Миколи Маланича в Інспекції проведено «День дитячого самоврядування».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 931