Новини
Інспекція інформує Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-08-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області інформує: 22 серпня 2018 року о 10:00 год. відбудеться співбесіда із претендентами на громадських інспекторів з охорони в приміщенні актового залу (5 поверх).

 
Зафіксовано черговий факт самовільного випалювання сухої рослинності Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-08-2018

         Держінспектором з ОНПС Львівської області спільно із працівником поліції здійснено заходи держконтролю на території Городоцького району за фактом спалюванням сухої рослинності на території Суховільської сільської ради. За результатами обстеження земельної ділянки, на якій місцевий мешканець вчора, 16 серпня, здійснював спалювання сухої рослинності було складено протокол про адмінправопорушення на правопорушника відповідно до ст. 77-1 КУпАП. Палій відмовився від ознайомлення із протоколом та його підпису.

Детальніше...
 
Відбулася нарада стосовно діяльності незаконних АЗС Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-08-2018

         Сьогодні, 17 серпня 2018 року, начальник Інспекції Микола Маланич взяв участь у засіданні тимчасової комісії з питань дотримання правил безпеки праці та обслуговування споживачів на об’єктах з роздрібної реалізації нафтопродуктів та скрапленого газу, попередження нещасних виникнення випадків, що несуть загрозу, небезпеку для життя та майна мешканців Львівської області, а також можуть створювати передумови для недобросовісної конкуренції на ринку гартової та роздрібної реалізації пального.

Детальніше...
 
На території колишнього кар’єру виявлено звалище побутових відходів Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-08-2018

         Вчора, 15 серпня 2018 року, спільно із представниками Департаменту ЖКГ Львівської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування працівниками Інспекції проведено заходи держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства у с. Гліхівець Миколаївського району Львівської області.

Детальніше...
 
Внаслідок незаконної зрізки дерев довкіллю завдано шкоди на суму 54 452,08 грн. Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-08-2018

        Працівниками Інспекції проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Поторицької сільської ради Сокальського району Львівської області.

         В ході перевірки поблизу с. Велике в берегозахисній смузі річки Західний Буг виявлено незаконну зрізку 6 дерев породи дуб звичайний невідомими особами. Розмір заподіяної шкоди лісу внаслідок незаконної рубки становить 54 452,08 грн.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 664