Новини
Микола Маланич взяв участь у висадці «Дерев перемоги» Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-10-2018

        У суботу, 20 жовтня, Микола Маланич приєднався до безстрокової екологічної акції «Посади дерево перемоги», в рамках якої у Регіональному ландшафтному парку «Знесіння» було висаджено дуби та каштани.

        Метою такої акції є не лише озелення нашої країни, а й залучення кожного українця до порятунку природи, синергія віри в перемогу, привернення уваги до війни на Сході України.
Детальніше...
 
У м. Дубляни несанкціоновано розміщують та спалюють відходи Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-10-2018

        Державними інспекторами з охорони навколишнього середовища Львівської області в рамках проведення заходів держконтролю на території Дублянської міської ради розглянуто скаргу громадянина, що надійшла на Гарячу лінію області.

        В ході проведення рейдової перевірки виявлено несанкціоновані складування твердих побутових відходів з елементами їх спалювання.

Детальніше...
 
Судом ухвалено рішення на користь Інспекції Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-10-2018

          16 жовтня 2018 року Господарським судом Львівської області було прийнято рішення стосовно справи № 914/1464/18, яким зобов’язано стягнути із СТзОВ «Прогрес Плюс» збитки в розмір 173 442,55 грн, які були заподіяні державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства.

Детальніше...
 
Результати перевірки Немирівської селищної ради Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-10-2018

        Працівником Інспекції було проведено позапланову перевірку виданого припису про усунення виявлених порушень природоохоронного законодавства Немирівською селищною радj. Яворівського району.

        В ході перевірки встановлено, що головою селищної ради не виконується пункт припису стосовно ліквідації несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів на підпорядкованій території.
Детальніше...
 
Місцеві адміністрації не хочуть розставатися з відходами Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-10-2018

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області здійснено виїзд на територію Кам’янка-Бузького району для з’ясування питань поводження з відходами та виявлено чергові несанкціоновані місця їх складування.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 701