Новини
ІІІ Форум місцевого розвитку завершився Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-06-2018

        У Трускавці завершився триденний ІІІ Форум місцевого розвитку, організаторами якого були Львівська обласна рада, Асоціація ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ – Україна» та Асоціація Місцевих Рад «Ради Львівщини».

         Форум  відвідали понад 4 сотні гостей з усієї України та з-за кордону: очільники обласної влади та місцевого самоврядування, парламентарі, урядовці, представники профільних комітетів Верховної Ради України, дипломатичного корпусу, неурядових організацій, міжнародних фондів і програм, депутати місцевих рад, журналісти.
Image
Детальніше...
 
З Днем державної служби! Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-06-2018

Шановні колеги, прийміть найщиріші вітання з Днем Державної служби!

 Image

 

 
У Трускавці триває Форум місцевого розвитку Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-06-2018

        Сьогодні, 22 червня, продовжує свою роботу III Форуму місцевого розвитку у Трускавці. У заходах, які заплановані на другий день роботи Форуму, приймає участь начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

Image 

Детальніше...
 
З громадою обговорено вплив на довкілля Рава-Руського спиртзаводу Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-06-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області прийняла участь у громадських слуханнях з приводу діяльності Рава-Руського МПД ДП «Укрспирт», що відбулись в приміщенні Народного дому міста Рава-Руська.

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь у ІІІ Форумі місцевого розвитку Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-06-2018

         Сьогодні, 21 червня, у Трускавці розпочав роботу ІІІ Форум місцевого розвитку. Захід став міжнародним майданчиком обміну досвідом з питань посилення співпраці між корпусом народних депутатів, представниками місцевого самоврядування, неурядових організацій та закордонних партнерів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 595