Новини
У МРГ «Старичі» незаконно вбито самку дикого кабана Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-07-2017

         Працівниками Держекоінспекції  у Львівській області спільно з єгерською службою МРГ «Старичі» на території мисливсько – рибальського господарства  «Старичі» біля с. Коти, що у Яворівському районі виявлено застрелену групою браконьєрів самку дикого кабана. Розмір шкоди, заподіяної тваринному світу внаслідок незаконно добутої самки дикого кабана становить 10 000грн.

Детальніше...
 
Результати планових перевірок діяльності лісових господарств Надрукувати Надіслати електронною поштою

12-07-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено позапланові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства про охорону, захист, використання та відтворення лісів щодо законності проведення рубки лісу у лісових господарствах Львівської області.

        В ході проведення перевірки ДП «Дрогобицький ЛГ» виявлено незаконну рубку 307 дерев різних порід, що завдало шкоду навколишньому природному середовищу на суму 1 970 913 грн. Крім цього, на території Ралівської сільської ради, що безпосередньо прилягає до лісового масиву ДП «Дрогобицький ЛГ» виявлено незаконну рубку 106 дерев, розмір завданої шкоди довкіллю становить 411 150 грн. Матеріали перевірки скеровано в правоохоронні органи в порядку ст. 214 КПК України для встановлення винних осіб.
Детальніше...
 
Голова Лисиничівської сільської ради не виконує законні розпорядження Держекоінспекції Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-07-2017

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено перевірку виданого припису щодо усунення порушень природоохоронного законодавства у сфері охоронони навколишнього природного середовища Лисиничівською сільською радою.

Детальніше...
 
Розмір шкоди, завданої державі внаслідок розливу барди становить 1 220 976 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-07-2017

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено заходи державного контролю на території Жовківського району.

         В ході проведення перевірки в межах населеного пункту Рава-Руська виявлено факти розливу барди. Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції було відібрано проби грунту.
Детальніше...
 
14-18 серпня 2017 року відбудуться курси підвищення кваліфікації екологічних служб суб’єктів господа Надрукувати Надіслати електронною поштою

30-06-2017

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 14-18 серпня 2017 року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 370