Новини
Інспекція відзначила День довкілля проведенням акції Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-04-2019

        Традиційно, у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. З цієї нагоди організовуються флеш-моби, акції та конкурси, які мають на меті привернути увагу кожного громадянина до проблем навколишнього природного середовища та нагадати про необхідність дбайливого ставлення до природних ресурсів.

Image 

Детальніше...
 
Результати досліджень відібраних проб поверхневих вод на території с. Мервичі Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-04-2019

        03 квітня поточного року відділом інструментально-лабораторного контролю Інспекції в рамках проведення державного контролю на території Куликівської сільської ради Жовківського району було відібрано проби поверхневих вод поблизу ТзОВ «Жовківський Племптахорепродуктор».

         За результатами проведених лабораторних досліджень спеціалістами виявлено перевищення вмісту забруднюючих речовин згідно рибогосподарських норм водокористування , а саме:
Детальніше...
 
Результати співбесіди із претендентами на громадських інспекторів з охорони довкілля Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-04-2019

        Інспекція інформує, що за результатами проведеної 11 квітня 2019 року співбесіди з претендентами на громадських інспекторів з охорони довкілля успішно склали іспит та зараховані до числа громадських інспекторів 11 осіб:

Детальніше...
 
Працівників Інспекції не допущено до проведення перевірки ТзОВ «Бальтазар» Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-04-2019

        В Інспекції на розгляді знаходиться звернення гр. Семенюка Я.Ф. щодо припинення незаконного будівництва ТОВ «Бальтазар» на території Винниківської міської ради в прибережній захисній смузі р. Марунька та ставка-водойми. На підставі погодження Міністерства екології та природних ресурсів України на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) Інспекцією заплановано проведення позапланової перевірки ТОВ «Бальтазар». 

Детальніше...
 
Працівники Інспекції долучилися до прибирання парку «Білогорща» Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-04-2019

        В суботу, 13 квітня працівники Інспекції підтримали ініціативу щодо прибирання сміття у парку «Білогорща». Спільно із небайдужими місцевими мешканцями вдалося прибрати дві локації: біля пам’ятника Роману Шухевичу та біля Сільпо, що по вул. Широкій, 87. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 877