Новини
Львівський національний аграрний університет порушує вимоги природоохоронного законодавства Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-12-2018

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області в рамках розгляду звернень громадян щодо порушень вимог природоохоронного законодавства в частині водопостачання та водовідведення та охорони земель проведено позапланову перевірку Львівського національного аграрного університету.

Детальніше...
 
Микола Маланич прийняв участь у відкритті спортивного турніру Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-12-2018

        Сьогодні, 15 грудня 2018 року, у Львові стартував турнір з кікбоксингу серед дітей, юнаків та молоді. Юні спортсмени виборюватимуть свої нагороди впродовж двох днів – 15 та 16 грудня. Турнір присвячений пам’яті героїв антитерористичної операції.

Image 

Детальніше...
 
У Дрогобицькому ДЛГП «Галсільліс» незаконно зрізано 20 дубів Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-12-2018

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області в рамках розгляду звернення громадян проведено позапланову перевірку Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс».

        В ході перевірки у кварталі 6 Самбірської технічної дільниці державними інспекторами виявлено самовільну рубку дерев породи дуб звичайний в кількості 20 шт. Загальний розмір шкоди, заподіяної лісу внаслідок незаконної рубки дерев не встановленим правопорушником становить 286 456,42 грн.

Детальніше...
 
Для львівських вчителів проведуть тренінг щодо відмови від пластику Надрукувати Надіслати електронною поштою

06-12-2018

        У неділю, 9 грудня, для львівських вчителів організують хакатон-тренінг на тему відмови від пластику. Під час хакатону «No plastic, kids» також створять методичні рекомендації для підготовки уроків про пластик.

Детальніше...
 
У передноворічний період посилюється держконтроль щодо заготівлі та реалізації ялинок Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-12-2018

        Вчора, 04 грудня начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Інспекції Богдан Катюбін взяв участь у міжвідомчій виробничій нараді, яка відбулася в приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

        В ході наради обговорено підготовку до проведення ялинкової кампанії у передноворічний період 2019 року, зокрема про посилення заходів контролю під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 739