Новини
Результати кризового моніторингу території Грибовицького сміттєзвалища Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-10-2017

         На виконання наказів Держекоінспекції України  № 85 від 18.07.2016р.,  № 123 від 15.09.16р. спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції проводиться кризовий моніторинг поверхневих вод в 9 створах та ґрунтів у зоні впливу полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка».

Детальніше...
 
Не спалюйте суху рослинність! Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-10-2017

        На Львівщині й надалі мають місце факти випалювання громадянами сухої рослинності та її залишків.

        Сьогодні зафіксовано такий випадок у м. Стебник.

        Держекоінспекція нагадує: окрім шкоди, яка завдається довкіллю, порушник нестиме відповідальність за свої дії!

Детальніше...
 
На Яворівщині урочисто відкрили ведмежий притулок «Домажир» Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-10-2017

        12 жовтня на Яворівщині урочисто відкрили ведмежий притулок «Домажир».

       Захід відбувся за участі начальника Держекоінспекції у Львівській області Миколи Маланича, директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслана Гречаника, голови Яворівської РДА Ореста Хляна, голови Яворівської районної ради Володимира Сичака, голови Домажирської сільської ради Ігоря Стойка.
Детальніше...
 
Сьогодні відбудеться відкриття ведмежого притулку «Домажир» Надрукувати Надіслати електронною поштою

12-10-2017

             Сьогодні, 12 жовтня, на Яворівщині відбудеться урочисте відкриття ведмежого притулку «Домажир», який стане домівкою для двох десятків ведмедів.  

         Ведмежий притулок «Домажир» заснований за підтримки Міжнародного фонду «Чотири лапи». Це унікальний рекреаційний центр для порятунку бурих ведмедів. Притулок має на меті допомагати ведмедям, забираючи їх із готелів, ресторанів, пересувних зоопарків, цирків та притравлювальних станцій з метою проходження реабілітації та відновлення природного балансу цих тварин.

 

Детальніше...
 
ЛМКП «Львівводоканал» відшкодує державі 1 451 488,14 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-10-2017

        Держекоінспекцією у Львівській області протягом 06 - 24 червня 2011 року проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ЛМКП «Львіводоканал». В ході проведення перевірки встановлено, що підприємство здійснює самовільний скид неочищених зворотніх вод з очисних споруд КОС -1 та КОС-2 у річку Полтва за відсутності погоджених в установленому законодавством порядку нормативів ГДС. За порушення вимог природоохоронного законодавства ЛМКП «Львіводоканал» було нараховано збитки і виставлена претензія на суму 1 451 488, 14 грн.      

        31 серпня 2012 року Держекоінспекцією було подано позовну заяву у Господарський суд Львівської області про відшкодування збитків заподіяних державі, внаслідок порушень вимог природоохоронного законодавства.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 412