Новини
Проведено заходи держконтролю на території Кам’янка-Липницької сільської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-08-2019

        9 серпня спеціалістами Інспекції проведено заходи держконтролю на території Кам’янка-Липницької сільської ради Жовківського району з метою з’ясування отриманої від заявника інформації про скид стоків та рідких відходів підприємством, діяльність якого пов’язана із забоєм тварин.

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень води з озера «Яворівське» Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-07-2019

        18 червня 2019 року спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрано пробу води з озера «Яворівське» зі сторони села Новий Яр Яворівського району, де за попередньою інформацією громадян 13 червня 2019 року невідомими особами  утилізувалися рештки свиней з бойні.

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень стосовно річки Білий Стік Надрукувати Надіслати електронною поштою
  01-07-2019
 
        За результатами лабораторних досліджень в стічній воді у місці прориву каналізаційної труби на території села Бендюга Сокальського району виявлено високий вміст забруднюючих речовин: амоній - 98,4 мг/дм3, фосфати - 9,84 мг/дм3, біохімічне споживання кисню (БСК5) - 620 мг/дм3, хімічне споживання кисню - 1850 мг/дм3, залізо загальне - 18,6 мг/дм3.
Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь у Форумі місцевого розвитку Надрукувати Надіслати електронною поштою

25-06-2019

Image

        Сьогодні, 25 червня у м. Трускавць стартував IV Форум місцевого розвитку, який відкрив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Учасників заходу також привітав через відеозв'язок прем'єр-міністр Володимир Гройсман. 

Детальніше...
 
Колектив Інспекції вітає першого заступника начальника Романа конопаду з ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою

25-06-2019

Image 

        Шановний Романе Михайловичу!

        Прийміть найщиріші вітання з нагоди 50-річчя!

        Сердечно зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра! Нехай у Ваших задумах  завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, а у серці – добре і сонячно від людської вдячності!

        Щедрої Вам долі та нехай таланти Вашого розуму і душі надалі успішно служать народу України!

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 942