Новини
Потічок в районі вул. Трускавецької забруднено невідомою зеленою речовиною Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-01-2018

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проводиться регулярний моніторинг потічка, що протікає на території Франківського району м. Львова (район вулиці Трускавецької). Сьогодні, 16 січня 2018 року, близько 11:00 год. виявлено скид невідомої речовини, що призвела до забарвлення води у зелений колір. 

Детальніше...
 
Держінспекторами з ОНПС виявлено забруднення прибережно-захисної смуги р. Солотвина Надрукувати Надіслати електронною поштою

12-01-2018

          Працівниками Держекоінспекції проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Буського району Львівської області. В ході здійснення перевірки виявлено факт несанкціонованого розміщення твердих побутових та будівельних відходів на земельній ділянці орієнтовною площею 48м.кв., що знаходиться у прибережній захисній смузі річки Солотвина на території Буської міської  ради. Власників відходів не встановлено.

Детальніше...
 
Результати операції «Новорічна ялинка» Надрукувати Надіслати електронною поштою

10-01-2018

         Протягом грудня-січня Держекоінспекцією проводилася операція «Новорічна ялинка». Рейдові групи у складі державних інспекторів з ОНПС спільно із громадськими інспекторами з охорони довкілля, працівниками Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та головного управління Національної поліції у Львівській області здійснювали патрулювання у лісових угіддях, на шляхах реалізації та ринках міста.

Детальніше...
 
З 1 січня 2018 року сортування сміття стало обов’язковим Надрукувати Надіслати електронною поштою

10-01-2018

        Держекоінспекція у Львівській області нагадує, що з початку 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.

         Законодавчо це врегульовано статтями 31, 33, 35 та 35-1 Закону України «Про відходи». Дані поправки до Закону відповідають двом Директивам ЄС – 1999/31/EC та 2008/98/EC, які врегульовують поводження із сміттям у країнах Європи. Вони надають чітку послідовність дій із відходами, а також визначають класифікацію сміття та порядок скорочення кількості відходів на полігонах.
Детальніше...
 
Результати лабораторних аналізів проб грунту, відібраних в місцях зберігання кислих гудронів Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-01-2018

        Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції було відібрано проби ґрунту на території Грибовицької сільської ради на місці  зберігання кислих гудронів.

         За результатами проведених лабораторних досліджень спеціалістами виявлено перевищення норм відносно фону:
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 477