Новини
Громадського інспектора Івана Перхуна позбавлено посвідчення за перевищення повноважень Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-03-2018

          Державна екологічна інспекція у Львівській області інформує, що у зв’язку із перевищенням повноважень, зловживанням статусу громадського інспектора з охорони довкілля та в результаті проведеного розгляду звернення громадянина прийнято рішення про позбавлення Перхуна Івана Мирославовича повноважень та анулювання посвідчення № 118 від 11.12.2017 р. (наказ від 14.03.18р. № 37-і).

Детальніше...
 
15 березня 2018 року буде проведено обстеження прибежної захисної смуги р. Солокія Надрукувати Надіслати електронною поштою
 
13-03-2018
        Державна екологічна інспекція у Львівській області повідомляє, що 15 березня 2018 року відбудеться комісійне обстеження прибережної захисної смуги р. Солокія, що протікає на території Червоноградської міської ради на предмет законності використання земельних ділянок, зокрема відповідності до її цільового призначення.
Детальніше...
 
У Держекоінспекції відбулося засідання колегії Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-03-2018

        Сьогодні, 13 березня 2018 року, відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

Детальніше...
 
Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники! Надрукувати Надіслати електронною поштою

07-03-2018

        З метою поліпшення екологічної ситуації України, зокрема Львівської області, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, спільному прагненні до кращого майбутнього та розвитку громадського екологічного руху громадська організація «Друге життя» за підтримки уряду місцевих екологічних ініціатив та організацій проводить соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон, заповідних об’єктів та благоустрою територій з елементами сортування вторсировини «Роздільний суботник», яка запланована на 21 квітня 2018 року.

Детальніше...
 
Інспекцією зафіксовано факти самовільного користування надрами Надрукувати Надіслати електронною поштою

07-03-2018

         Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області в рамках проведення кримінального провадження здійснено позапланову перевірку стосовно правомірності надання та використання надр і земельних ділянок, що розташовані за межами населених пунктів на території Дідилівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 9 з 520