Новини
Результати лабораторних досліджень проб води із р. Верещиця Надрукувати Надіслати електронною поштою

26-10-2018

        18 та 19 жовтня 2018р в рамках державного контролю відділом інструментально-лабораторного контролю Інспекції було відібрано проби поверхневих вод річки Верещиця на території Городоцького району Львівської області.

         За результатами лабораторних досліджень виявлено перевищення вмісту забруднюючих речовин у відібраних пробах згідно рибогосподарських норм водокористування, а саме:

Детальніше...
 
Інспекція долучається до озелення м. Львова Надрукувати Надіслати електронною поштою

26-10-2018

         Державна екологічна інспекція у Львівській області активно долучається до висадження дерев у м. Львові. Наша підтримка надає змогу зробити внесок в озеленення територій та виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля. 

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь у висадці «Дерев перемоги» Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-10-2018

        У суботу, 20 жовтня, Микола Маланич приєднався до безстрокової екологічної акції «Посади дерево перемоги», в рамках якої у Регіональному ландшафтному парку «Знесіння» було висаджено дуби та каштани.

        Метою такої акції є не лише озелення нашої країни, а й залучення кожного українця до порятунку природи, синергія віри в перемогу, привернення уваги до війни на Сході України.
Детальніше...
 
У м. Дубляни несанкціоновано розміщують та спалюють відходи Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-10-2018

        Державними інспекторами з охорони навколишнього середовища Львівської області в рамках проведення заходів держконтролю на території Дублянської міської ради розглянуто скаргу громадянина, що надійшла на Гарячу лінію області.

        В ході проведення рейдової перевірки виявлено несанкціоновані складування твердих побутових відходів з елементами їх спалювання.

Детальніше...
 
Судом ухвалено рішення на користь Інспекції Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-10-2018

          16 жовтня 2018 року Господарським судом Львівської області було прийнято рішення стосовно справи № 914/1464/18, яким зобов’язано стягнути із СТзОВ «Прогрес Плюс» збитки в розмір 173 442,55 грн, які були заподіяні державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 19 - 27 з 721