Новини
У передноворічний період посилюється держконтроль щодо заготівлі та реалізації ялинок Надрукувати Надіслати електронною поштою

06-12-2017

         З метою зменшення незаконних зрізок та реалізації хвойних насаджень протягом грудня-січня Держекоінспекцією проводиться операція «Новорічна ялинка». Рейдові групи у складі державних інспекторів з ОНПС спільно із громадськими інспекторами з охорони довкілля, працівниками Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та  головного управління Національної поліції у Львівській області здійснюють патрулювання у лісових угіддях та на шляхах реалізації. Представники рейдових груп здійснюють перевірку документів на право придбання та реалізації новорічних ялинок, а саме товарно-транспортні накладні встановленого зразка з відповідними відмітками відвантажувача, виданої лісогосподарськими підприємствами.

Детальніше...
 
Держінспекторами виявлено незаконну зрізку 76 дерев Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-12-2017

        В рамках розгляду звернення депутата Львівської міської ради п. Р. Іванціва проведено заходи державного контролю щодо фактів незаконної зрізки зелених насаджень у м. Львові в районі вулиць Абхазька-Леннона-Студинського.

        В ході проведення держконтролю держінспекторами з ОНПС виявлено незаконну зрізку зелених насаджень на земельній ділянці з частковим поверхневим плануванням території у кількості 76 штук різних порід. Крім цього, важкою технікою повалено 9 та викорчувано 15 пнів. Сума збитків, завданих довкіллю становить 52 589,5 грн.
Детальніше...
 
Посадових осіб ТОВ «АВЕ-Львів» та ТОВ «Грінера» притягнуто до адмінвідповідальності Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-12-2017

         Держекоінспекція у Львівській області інформує, що ситуація стосовно місць  перевантаження твердих побутових відходів в межах та за межами м. Львова знаходиться на постійному контролі держінспекторів з ОНПС. Зокрема, за ненадання інформації на запит Держеконспекції щодо стану експлуатації  майданчика по вул. Північній, який обслуговує ТОВ «АВЕ-Львів» та за надання неправдивої інформації стосовно майданчика по вул. Богданівській, 11, що обслуговує ТОВ «Грінера», у відповідності до ст.188-5 КУпАП до адміністративної відповідальності притягнуто посадових осіб вище вказаних підприємств.

 
Держекоінспекція інформує Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-12-2017

       Відповідно до наказів Державної екологічної інспекції у Львівській області від 27.11.2017 № 133-в та №134-в, у період з 01 по 25 грудня 2017 року начальник Держекоінспекції Маланич Микола Миколайович перебуватиме у відпустці.

       На час відпустки його обов’язки виконуватиме в.о. першого заступника начальника Держекоінспекції - Конопада Роман Михайлович.

 
ТзОВ «Компанія Орфей» не виконує приписи Держекоінспекції Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-12-2017

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Компанія Орфей» щодо виконання виданого припису про усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства.

         В результаті перевірки встановлено, що підприємством припис виконано не в повному обсязі, а саме – не отримано дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 19 - 27 з 479