Новини
В урочищі «Черешнева дорога» виявлено 16 загиблих поросят Надрукувати Надіслати електронною поштою
31-05-2017
        В рамках проведення заходів державного контролю на території Жовківського району працівниками Держекоінспекції у Львівській області перевірено інформацію жителя с. Гребінці Жовківського району щодо викинутих загиблих поросят в урочищі «Черешнева дорога». Із виїздом на місце події держінспекторами з ОНПС виявлено 16 загиблих поросят віком 2-3 місяці, викликано працівників поліції та повідомлено працівників Держпродспоживслужби у Жовківському районі.
Детальніше...
 
Витік нафтопродуктів у Турківському районі Надрукувати Надіслати електронною поштою

29-05-2017

        29 травня 2017 року спеціалістами Держекоінспекції здійснено виїзд в с. Бориня Турківського району, де був виявлений вихід нафтопродуктів (дизельне паливо) ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс». Причиною виходу нафтопродуктів стала розгерметизація від кримінальної врізки зловмисників у діючий продуктопровід. Перекачка дизельного палива по продуктопроводу зупинена, аварійно-відновлювальні формування філії приступили до ліквідації забруднення.

Детальніше...
 
Проведено ще одну зустріч із школярами Надрукувати Надіслати електронною поштою

26-05-2017

        Спеціалісти Держекоінспекції приймають активну участь у формуванні екологічної культури і світогляду школяра, шляхом проведення виховних уроків на природоохоронну тематику у навчальних закладах.

Детальніше...
 
Незаконне рибальство у Золочівському та Радехівському районах Надрукувати Надіслати електронною поштою

26-05-2017

        Під час проведення заходів держконтролю за недопущенням порушення громадянами вимог природоохоронного законодавства на території Львівської області держінспекторами виявлено грубі порушення правил рибальства.

Детальніше...
 
У пункті пропуску «Краковець» затримано радіаційний вантаж Надрукувати Надіслати електронною поштою

24-05-2017

         24 травня 2017 року спеціалістами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Львівської області у МАПП «Краковець»  із рейсового автобуса знято пасажира, який в особистих речах перевозив джерело іонізуючого випромінювання, що за виглядом нагадує прилади військового призначення.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 19 - 27 з 370