Новини
Відбулося засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Надрукувати Надіслати електронною поштою

30-11-2018

        Сьогодні, 30 листопада, начальник Інспекції Микола Маланич взяв участь у засіданні комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації, що відбулася в приміщенні Львівської обласної ради.

        В ході засідання розглянуто наступні питання:
Детальніше...
 
Глава УГКЦ закликав відмовитися від зрубаних ялинок на Новий рік та Різдво Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-11-2018

        Блаженніший Святослав звернувся до єпископів Української Греко-Католицької Церкви з проханням закликати вірних відмовитися від встановлення в домівках зрубаних живих ялинок на Новий рік та Різдво.

        Як повідомив департамент інформації Української Греко-Католицької Церкви, метою такого заклику є збереження дерев, які часто зрубують у браконьєрський спосіб.
Детальніше...
 
Відбулася нарада із представниками ГФ «Екологічний патруль» Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-11-2018

        Вчора, 26 листопада, перший заступник начальника Інспекції Роман Конопада взяв участь у зустрічі із представниками громадського формування  «Екологічний патруль», що відбулася у Департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Детальніше...
 
ТзОВ «Енергія-Тепловодсервіс» завдало державі збитки на суму 268 107,02 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

26-11-2018

         На підставі річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено планову перевірку  ТзОВ «Енергія-Тепловодсервіс».

Детальніше...
 
Інспекція обстежила територію Інституту геофізики, де закопані бочки з невідомим вмістом Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-11-2018

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області в рамках держконтролю розглянуто звернення депутатів Івано-Франківської селищної ради Яворівського району стосовно того, що на території Інституту геофізики ім. С.І. Суботтіна НАН України закопані бочки з невідомим вмістом.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 19 - 27 з 751