Новини
Відібрано проби води із річки Стрв’яж Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-08-2018

         10 серпня 2018 року працівниками Інспекції проведено держконтроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства щодо забруднення річки Стрв'яж на території Самбірського району Львівської області.

Детальніше...
 
Біля Крехова виявлено звалище тваринних решток Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-08-2018

        Сьогодні, 11 серпня, громадським інспектором з охорони довкілля виявлено звалище відходів тваринного походження поблизу села Крехів Жовківського району. Невідомі особи відвантажили за межами населеного пункту близько шести тонн решток тварин.

Детальніше...
 
Результати перевірки припису ПАТ «Миколаїв-Львівський комбінат будівельних конструкцій» Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-08-2018

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області було проведено позапланову перевірку виданого припису про усунення порушень природоохоронного законодавства ПАТ «Миколаїв - Львівський комбінат будівельних конструкцій».

Детальніше...
 
УВАГА! Сортування сміття - обов’язкове! Надрукувати Надіслати електронною поштою

08-08-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області нагадує, що з початку 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.

         Законодавчо це врегульовано статтями 31, 33, 35 та 35-1 Закону України «Про відходи». Дані поправки до Закону відповідають двом Директивам ЄС – 1999/31/EC та 2008/98/EC, які врегульовують поводження із сміттям у країнах Європи. Вони надають чітку послідовність дій із відходами, а також визначають класифікацію сміття та порядок скорочення кількості відходів на полігонах.
Детальніше...
 
ТОВ «АВЕ Львів» не виконує законні розпорядження Інспекції Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-08-2018

        Працівниками Інспекції проведено комісійне обстеження перевантажувальної станції твердих побутових відходів ТОВ «АВЕ Львів», що по вул. Північній у м. Львові.

        В ході проведення держконтролю встановлено, що підприємством і надалі здійснюється перевантаження твердих побутових відходів у великогабаритний транспорт для вивезення в подальшому на сміттєзвалище. Керівника підприємства на місці не було. Працівниками Інспекції здійснено виклик для надання пояснень стосовно подальшої роботи перевантажувальної станції та повної очистки і дезінфекції території.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 28 - 36 з 683