Новини
Микола Маланич взяв участь в зустрічі із головами комісій Громадської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-11-2017

         Вчора, 27 листопада 2017 року у сесійній залі Львівської облдержадміністрації за участю начальника Держекоінспекції М. Маланича та директора Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Р. Гречаника відбулася зустріч керівництва Львівської облдержадміністрації та Львівської облради із головами комісій Громадської ради.

Детальніше...
 
У Турківському ТМіР зафіксовано факти порушення правил полювання Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-11-2017

          Працівниками оперативного відділу Держекоінспекції у Львівській області проведено заходи держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства при використанні об’єктів тваринного світу на території мисливських угідь, наданих користувачам в гірській частині області, зокрема у Самбірському, Дрогобицькому, Сколівському та Турківському районах.

        В ході держконтролю було перевірено законність проведення ліцензійного  полювання на копитних тварин Самбірською р/о УТМР, ГО ТМіР «Чайківські Луги», ТзОВ «Тустань» та Турківським ТМІР. Фактів порушень правил ліцензійного полювання не виявлено.

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень проб води, відібраних з каналу Яричівський Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-11-2017

        Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області  проведено лабораторні дослідження відібраних проб води з каналу Яричівський (ліва притока р. Полтва), що у в с. Малі Підліски Жовківського району. 

         За результатами лабораторних досліджень виявлено перевищення норм гранично допустимих концентрацій вуглеводнів неполярних (нафтопродуктів) в 27,2 рази. Слід зазначити, що дані проби води відбирались 100 метрів нижче скиду дощових вод з автодороги Київ-Львів.
Детальніше...
 
Держекоінспекцією зафіксовано факт проведення робіт з кислими гудронами Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-11-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області спільно із громадським інспектором з охорони довкілля проведено заходи держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства місця зберігання кислих гудронів на території, що прилягає до Львівського полігону ТПВ.

         В ході обстеження території держінспекторами з ОНПС встановлено факт проведення робіт біля місця зберігання кислих гудронів, зокрема в котловані проводився розігрів речовини чорного кольору, шляхом спалювання відпрацьованих мастил. Слід зазначити, що дозвільні документи на право здійснення операцій з небезпечними відходами не представлено.
Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень проб води, відібраних у смт. Рудно Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-11-2017

        Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області  проведено лабораторні дослідження відібраних проб води з річки Вишенька, що у смт. Рудно Пустомитівського району. 

         За результатами аналізів, що проводились на визначення вмісту концентрації фосфатів та аніонних синтетично-поверхневих активних речовин спеціалістами не виявлено високих концентрацій вищезазначених речовин, що могли б спричинити піну, візуально помітну при відборі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 28 - 36 з 479