Новини
Посилено відповідальність за незаконну вирубку лісу Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-07-2018

       Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів".

        Закон спрямований на збереження лісового фонду країни шляхом обмеження внутрішнього споживання необроблених лісоматеріалів і посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за незаконне вирубування лісу та подальший його експорт поза митним контролем (контрабанду).

Детальніше...
 
Мешканців с. Лагодів турбує ситуація стосовно облаштування кар’єру Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-07-2018

       Вчора, 03 липня 2018 року начальник Інспекції Микола Маланич провів особистий прийом мешканців с. Лагодів, Перемишлянського району Львівської області.

        За словами представників громади ПП «Перемишляни Автошляхбуд» має намір облаштувати кар’єр та отримати спеціальний дозвіл на видобування піску в околицях с. Лагодів, що загрожує зникненню вод у сільських криницях і водоймах, знищенню археологічних пам’яток та рідкісних представників флори і фауни, занесених до Червоної книги України.

Детальніше...
 
В Інспекції введено у дію нову структуру Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-07-2018

        Інформуємо, що в Інспекції введено в дію нову структуру, відповідно до якої здійснюють діяльність наступні підрозділи:

-         Відділ державного нагляду (контролю) земельних ресурсів і надр;

-         Відділ державного нагляду (контролю) за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами;

Детальніше...
 
Державі відшкодовано збитки на суму 1 171 594 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-07-2018

        В червні 2018 року за порушення вимог у сфері природоохоронного законодавства державі відшкодовано збитки на загальну суму 1 171 594 грн.

Детальніше...
 
Львівщина зустріла героїв Надрукувати Надіслати електронною поштою

30-06-2018

       30 червня на Львівщина зустріла військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, які повернулися з району виконання завдань під час операції Об’єднаних сил.

         Героїв-військовослужбовців зустріли їх рідні, а також представники влади, волонтери, жителі міста та області. Участь у святковій церемонії приймав і начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич, який у 2014 та 2015 роках у складі 80 бригади захищав територіальну цілісність та суверенітет української держави в рамках проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей.

Image 

 

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 28 - 36 з 630