Новини
Громадського інспектора Андрія Мирку позбавлено посвідчення за грубе перевищення повноважень Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-11-2017

        Державна екологічна інспекція у Львівській області інформує, що у зв’язку із грубим  перевищенням повноважень та зловживанням статусу громадського інспектора з охорони довкілля, а саме – здійснення незаконного полювання на дичину із вогнепальною нарізною зброєю з глушником громадянина Мирку Андрія Романовича позбавлено повноважень та анульовано посвідчення № 114 від 31.07.2017року (наказ від 21.11.17р. № 193-і).

         У зв’язку із вищенаведеним дане посвідчення вважати недійсними (п.6. Положення про громадських інспекторів з охорони довкілля).
 
Держекоінспекція взяла участь у тренінгомову курсі "Незаконна вирубка і торгівля лісом" Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-11-2017

        Протягом 13-17 листопада 2017 року на базі Міжнародної Правоохоронної Академії (ILEA) у м. Будапешт (Угорщина) заступник начальника Держекоінспекції у Львівській області Василь Стрищак взяв участь у тренінговому курсі "Незаконна вирубка і торгівля лісом". Окрім представників правоохоронних та контролюючих органів із України у навчаннях, організованих Міністерством юстиції США за підтримки Посольства США в Україні взяли участь також делегати з  Косово та Албанії.

Детальніше...
 
Проводяться дослідження забрудненої води із річки у смт. Рудно Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-11-2017

        За отриманою оперативною інформацією працівники Держекоінспекції у Львівській області провели заходи державного контролю забрудненої річки у смт. Рудно Пустомитівського району.

        В ході проведення рейдової перевірки здійснено обстеження території та відібрано проби води для проведення лабораторних аналізів.  

Детальніше...
 
ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» бездозвільно викидає забруднюючі речовини у повітря Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-11-2017

         Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» щодо виконання виданого припису про усунення порушень природоохоронного законодавства.

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень забруднених вод річки Миклашівка Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-11-2017

        Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області проведено лабораторні аналізи відібраних проб води із річки Миклашівка на території Пустомитівського району та м. Винники.

         За результатами вимірювань встановлено наступне:
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 45 з 479