Новини
Микола Маланич взяв участь у засіданні оперативного штабу з ТЕБ та НС Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-06-2017

         Сьогодні, 22 червня 2017 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Зубка Г.Г. відбулося засідання оперативного штабу з ТЕБ та НС з метою затвердження плану заходів щодо поводження із ТПВ у Львові за участі начальника Держекоінспекції Миколи Маланича.

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь в нараді щодо поводження з ТПВ Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-06-2017

         Сьогодні, 21 червня 2017 року у Львові під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Зубка Г.Г. відбулася нарада щодо поводження із твердими побутовими відходами за участі начальника Держекоінспекції Миколи Маланича.

Детальніше...
 
Не спалюйте суху рослинність! Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-06-2017

       Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає не спалювати суху рослинність та сміття.

         Нагадуємо, при згорянні рослинних залишків у повітря викидається величезна кількість шкідливих речовин, зокрема окиси азоту, чадний газ, важкі метали та низка канцерогенних сполук, що викликають ракові захворювання. Крім цього, спалювання сухої трави завдає значної шкоди дикій фауні: руйнує перші виводки зайця-русака, кладки яєць птахів, ґрунтовий покрив. Часто призводить і до знищення осель та господарських угідь. Слід зазначити, що за нормальних природних умов, перегниваючи листя повертає в грунт поживні речовини, а зола, що утворюється при згорянні – значно знижує родючість!
Детальніше...
 
Проводиться перевірка ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс» Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-06-2017

        15 червня 2017 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області розпочато позапланову перевірку ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс».

        В ході обстеження місця витоку дизпалива, що сталося 29.05.2017р. внаслідок незаконної врізки виявлено, що під час аварійно-ліквідаційних робіт формування ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс» встановлено 2 гідрозатвори на безіменному потічку, сліди райдужних плям на поверхні води річок Яблунька та Стрий відсутні. Витоку дизпалива на грунт не спостерігається.
Детальніше...
 
Незаконна зрізка дерев у ДП «Старосамбірське ДГ» завдала державі збитків на суму 110 824 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-06-2017

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено заходи державного контролю на території Старосамбірського району Львівської області. В ході перевірки  поблизу с. Тисовиця в кв.1 Головецького лісництва ДП «Старосамбірське ЛМГ» виявлено незаконну рубку 22 дерев породи ялиця, сосна та смерека. Крім цього, біля лісового масиву Головецького лісництва  виявлено готову лісопродукцію, а саме: 10 хлистів довжиною 16-19 метрів породи сосна, смерека та ялиця. Слід зазначити, що виявлена незаконна рубка проведена на території, що належить до територій природно – заповідного фонду України, а саме Регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди». 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 45 з 398