Новини
Не спалюйте суху траву! Надрукувати Надіслати електронною поштою

10-04-2018

        Із настанням весняної пори почастішали випадки спалювання сухої трави. Як правило, громадяни, які її підпалюють, переконані, що таким чином вони роблять корисну справу. Та насправді - наражають на небезпеку здоров’я та життя людей і суттєво погіршують стан природного довкілля.

        Сьогодні, 10 квітня, з метою недопущення спалювання рослинності та її залишків, а також запобігання виникненню пожеж та їх розповсюдження на лісові насадження, торфовища, населені пункти, рейдові групи з числа держінспекторів з охорони навколишнього природного середовища здійснюють на території Львівської області заходи держконтролю щодо виявлення фактів порушення природоохоронного законодавства, притягнення винних осіб до відповідальності. Такі заходи проводитимуться щоденно упродовж пожежонебезпечного періоду.

Детальніше...
 
Будьмо відповідальними за збереження довкілля! Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-04-2018

        Не зважаючи на численні перестороги, попри всі попередження про небезпеку, яку несе підпал сухої рослинності, є все ж несвідомі громадяни, які продовжують безвідповідально наносити шкоду довкіллю.

        Держекоінспекція закликає: перш ніж спалювати сухостій - подумаймо про наслідки! Адже спалювання сухої рослинності та її залишків несе загрозу не лише для довкілля, а й для життя та здоров’я людей! Чийсь необдуманий вчинок або ж порушення елементарних правил пожежної безпеки, особливо у період спекотної погоди, може стати причиною масштабних пожеж та призвести до трагічних наслідків. Варто задуматись хоча б над тим, що у вогні гинуть молоді рослини і дерева, хробаки, комахи, польові звірі, птахи. Такими діями щороку завдається непоправна шкода довкіллю. Нерідко з цього приводу трапляються лісові пожежі, полум’я поширюється на житлові будинки.

        Не вчиняйте такого лиха самі, та станьте на перешкоді, коли будете очевидцем чиєїсь протиправної діяльності.

 
Громадськими інспекторами зафіксовано факт підпалу сухої трави Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-04-2018

        04 квітня 2018 року громадськими інспекторами з охорони довкілля зафіксовано факт навмисного підпалу залишків сухої трави на території с. Солонка Пустомитівського району. Вогонь охопив площу орієнтовно 3 га, зайнялися приміщення сільських очисних споруд.

Детальніше...
 
У РЛП «Знесіння» навмисно підпалено суху траву Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-04-2018

         03 квітня 2018 року спеціалістами Інспекції спільно із працівниками РЛП «Знесіння» проведено державний контроль на території РЛП «Знесіння» та зафіксовано три місця навмисного підпалу сухої рослинності із західної та північної сторони гори Баба Род.

Детальніше...
 
Результати перевірки ТзОВ «Львівські теплові мережі» Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-04-2018

        В рамках розгляду звернень мешканців м. Львова щодо можливих порушень природоохоронного законодавства котельнею, яка знаходиться за адресою м. Львів вул. Клепарівська,39а держінспекторами з ОНПС Львівської області за участь представників громадськості проведено позаланову перевірку на території стадіону СКА. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 45 з 580