Новини
Львівське сміття незаконно вивозять у лісові масиви Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-12-2016

        22 грудня 2016 року держінспекторами з ОНПС Львівської області на території Скидівської сільської ради Буського району неподалік лісових масивів Буського ДЛГП «Галсільліс» виявлено правопорушників, які намагалися відвантажити тверді побутові відходи. Водії вантажного автомобіля «DAF» та спецнавантажувача-самоскида (які виявилися власністю львівського підприємця) мали на меті відвантажити орієнтовно 20 м.куб. сміття. Слід зазначити, що у відповідності до пред’явлених документів сміття транспортувалося у м. Київ, а об’єм сміття повинен був становити 50 м.куб.

Детальніше...
 
У пробах поверхневих вод, відібраних на місці надзвичайної ситуації, виявлено перевищення Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-12-2016

        За результатами проведених Держекоінспекцією досліджень поверхневих вод, відібраних з меліоративного каналу та річки Струга на місці надзвичайної ситуації локального характеру на території Переможненської сільської ради Городоцького району, виявлено перевищення норм граничнодопустимих концентрацій згідно ОБУВ по вуглеводнях неполярних (нафтопродуктах) у відібраних пробах:

Детальніше...
 
Держекоінспекція подарувала свято дітям-сиротам Надрукувати Надіслати електронною поштою

19-12-2016

        16 грудня 2016 року працівники Держекоінспекції у Львівській області відвідали вихованців дитячого будинку «Рідний дім», що у с. Сасів, Золочівського району. Дітям-сиротам влаштовано свято та роздано подарунки, складені за їхніми листами спільними зусиллями працівників Держекоінспекції, їхніх рідних та друзів. Дітки в свою чергу порадували гарно вивченими віршиками, пісеньками та розповідями.

Детальніше...
 
Проведено спільну нараду щодо операції «Новорічна ялинка» Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-12-2016

        13 грудня 2016року Держекоінспекцією у Львівській області, Львівським обласним управлянням лісового та мисливського господарства та ГУНП у Львівській області проведено cпільну нараду щодо запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах області в передноворічний період 2017 року та недопущення незаконної реалізації ялинок.

Детальніше...
 
Надзвичайна ситуація в Городоцькому районі Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-12-2016

        13 грудня 2016 року спеціалістами Держекоінспекції, із залученням працівників правоохоронних органів, на підставі телефонограми Городоцького РВ ГУДСНС у Львівській області, проведено обстеження на території Переможненської сільської ради Городоцького району Львівської області з приводу ймовірного забруднення нафтопродуктами навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Наступна > Кінець >>

Всього 379 - 387 з 633