Новини
Держінспектори з ОНПС виявляють типові правопорушення в межах об’єктів ПЗФ Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-07-2014

        За результатами роботи Державної екологічної інспекції у Львівській області щодо дотримання вимог законодавства про додержання режиму територій та об’єктів природно-заповідного фонду на об’єктах та територіях природно-заповідного фонду у І півріччі 2014р. проведено 103 перевірки.

Детальніше...
 
Посадові особи ДП «Укрспирт» вкотре не допустили Держекоінспекцію до перевірки Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-07-2014

         Посадові особи Рава-Руського МПД ДП «Укрспирт» не допустили працівників Держекоінспекції до проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

       Як відомо, 27.06.2014 мав місце факт загибелі риби в р. Рата. За попередніми даними, причиною загибелі риби став витік стічної води внаслідок прориву дамби з полів фільтрації ДП «Укрспирт» Рава-Руське МПД.  

        За результатами проведеного 27-28.06.2014 Держекоінспекцією у Львівській області  держконтролю підтверджено факт загибелі риби. За попередніми підрахунками, кількість загиблої риби (короп, лящ, плітка, щука, окунь) становить 58 800штук.

Детальніше...
 
У с. Рясне-Руська виявлено складування невідомої речовини із різким запахом Надрукувати Надіслати електронною поштою

10-07-2014

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області здійснено виїзд у с. Рясне-Руська Яворівського району, де, як відомо, виникла надзвичайна ситуація щодо забруднення земельної ділянки невідомою речовиною.

        В ході перевірки виявлено складування відходів невідомого походження (сірий зкам’янілий порошок із різким запахом аміаку).

  Працівниками відділу інстументально-лабораторного контролю Держекоінспекції відібрано проби грунту на наявність у ньому перевищення норм ГДВ забруднюючих речовин.

Детальніше...
 
На посту “МАПП Рава-Руська” затримано вантаж Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-07-2014

        Держінспекторами з ОНПС відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Львівської області на посту екологічного контролю «МАПП «Рава-Руська» затримано вантаж мінерального добрива об’ємом 20  т, що ввозився на митну територію України з Республіки Польща (країна походження – Ізраїль).

Детальніше...
 
Інформація щодо загибелі риби внаслідок забруднення р. Рата Надрукувати Надіслати електронною поштою

08-07-2014

        За фактом забруднення поверхневих вод річки Рата, що призвело до загибелі риби у великій кількості, спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю відібрано проби поверхневих вод річки Рата по всій течії ріки. Виявлено перевищення норм ГДК у р.Рата  смт. Великі Мости по таких показниках: завислі речовини-2,4ГДК,  амоній сольовий-16,3ГДК, нітрити-6,2ГДК, фосфати-12ГДК, БСК5-7ГДК, залізо заг.-10,2ГДК, згідно норм рибогосподарського користування (ОБУВ 1990).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 Наступна > Кінець >>

Всього 379 - 387 з 412