Новини
У ТВМР ЗРУГ «Корчівка» виявлено загибель 3 кабанів та 2 бобрів Надрукувати Надіслати електронною поштою

12-04-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області в ході проведення заходів державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Сокальського району в межах мисливських угідь ТВМР ЗРУГ «Корчівка» було виявлено три особини кабана дикого та дві особини бобра. 

Детальніше...
 
МКП «Сокальводоканал» завдало державі збитки на суму 24 991 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

12-04-2017

         Протягом 20.10.-09.11.2015 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства МПК «Сокальводоканал». В результаті проведеної перевірки виявлено відсутність дозволу на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, держінспекторами з ОНПС видано припис на усунення виявлених порушень.

Детальніше...
 
Результати рейдових перевірок щодо виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ Надрукувати Надіслати електронною поштою

10-04-2017

        Держінспекторами з ОНПС проведено заходи державного контролю на території Львівської області.

         В ході здійснення рейдової перевірки встановлено факти несанкціонованого складування твердих побутових відходів:
Детальніше...
 
УВАГА! Розпочалась операція «Нерест» Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-04-2017

        З 1 квітня традиційно на території Львівської області розпочинається широкомасштабна оперативно-профілактична операція «Нерест».

        Нагадуємо, що впродовж нерестового періоду заборонено проводити на рибогосподарських водних об’єктах та у прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, а також пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів та у випадку надзвичайної ситуації.

Детальніше...
 
Результати рейдових перевірок щодо виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-04-2017

        Держінспекторами з ОНПС проведено заходи державного контролю на території Сокальського та Дрогобицького районів.

         В ході здійснення рейдової перевірки на території Сілецької сільської ради Сокальського району встановлено, що на земельній ділянці, яка перебуває у постійному користуванні ДП «НДЦ рідких мінеральних добрив» виявлено несанкціоноване складування твердих побутових відходів двома окремими насипами, орієнтовною площею 70 м2. Осіб, що здійснили несанкціоноване складування відходів не встановлено. Директором ДП «НДЦ рідких мінеральних добрив» надано письмові пояснення, що частину земельної ділянки передано в оренду з метою влаштування сортувальної лінії.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 46 - 54 з 370