Новини
На Сокальщині зафіксовано черговий факт несанкціонованого звалища відходів Надрукувати Надіслати електронною поштою

06-09-2018

        Сьогодні, 06 вересня 2018 року, працівниками Інспекції проведено заходи держконтролю на території Сілецької сільської ради Сокальського району, де зафіксовано черговий факт несанкціонованого звалища відходів.

        На території колишніх складів вибухівки шахти виявлено розміщення відходів, власника яких на час перевірки не встановлено.

Детальніше...
 
На Жовківщині виявлено несанкціоноване звалище відходів Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-09-2018

        Спеціалістами Інспекції у Львівській області проведено заходи держконтролю на території Магерівської об’єднаної територіальної громади Жовківського району, де, за інформацією громадського інспектора з охорони довкілля, виявлено несанкціоноване звалище відходів.

Детальніше...
 
Дамби мулових полів ЛКП «Львівводоканал» укріплено Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-09-2018

         31 серпня 2018 року в межах проведення держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства в районі очисних споруд м. Львова працівниками Інспекції обстежено територію мулових майданчиків МКП «Львівводоканал». 

Детальніше...
 
У Львові обіцяють цілодобово моніторити в’їзд сміттєвозів на перевантажувальну станцію Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-09-2018

        На в'їзді до перевантажувальної станції на вулиці Північній у Львові тепер стоїть шлагбаум. З 1 вересня тут цілодобово вартують муніципали, аби компанія АВЕ знову не нагромаджувала відходів. Так вирішив виконком міськради. Однак вантажівки, які розвозять сміття полігонами області і навіть країни, і далі їдуть сюди на завантаження. В компанії «АВЕ-Львів» пояснюють, що відходи тут більше не складують.

Детальніше...
 
22-26 жовтня 2018 року відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-09-2018

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 22-26 жовтня 2018 року. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 46 - 54 з 721