Новини
Відбулася виїзна нарада комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Надрукувати Надіслати електронною поштою

08-06-2018

         06 червня 2018 року відбулася виїзна нарада робочої групи обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за участю заступника начальника Інспекції В. Стрищака стосовно ситуації, яка склалася внаслідок горіння торфу на торфополі в с.Ситихів Жовківського району.

         Слід зазначити, що станом на 14:20 год. 6 червня 2018 року було зафіксовано новий осередок горіння на зазначеному торфополі площею близько 4,0 га. Для ліквідації пожежогасіння було задіяно 8 одиниць техніки та 42 особи рятувальників ГУ ДСНС України у Львівській області.
Детальніше...
 
На Дрогобиччині виявлено незаконну зрізку 115 дерев Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-06-2018

        Працівниками Інспекції в рамках розгляду звернення громадянина  Фарими С.С. проведено позапланову перевірку Доброгостівської сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

         В ході проведення перевірки держінспекторами з ОНПС на території Доброгостівської сільської ради, за межами населеного пункту, в урочищі «Ясиновець» (на землях запасу сільської ради) виявлено незаконну зрізку 115 дерев різних порід. Сума збитків, заподіяних державі становить 113 353,94 грн.
Детальніше...
 
Проведено нараду стосовно стану очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій, 13 Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-06-2018

         Вчора, 31 травня 2018 року, за участю заступника начальника Інспекції Василя Стрищака відбулось спільне засідання комісій охорони здоров’я, з питань розвитку та експлуатації ЖКГ ГР, екології та природних ресурсів при ЛОДА на тему: «Очисні споруди «Львівводоканалу».

Детальніше...
 
На території ПП «Кераміка» складують побутові відходи Надрукувати Надіслати електронною поштою

29-05-2018

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області в рамках розгляду звернення громадянина Прийми В.В. проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Жовківського району.

         В ході здійснення рейдової перевірки працівниками Інспекції виявлено складування твердих побутовий відходів на території ПП «Кераміка». Оскільки, територія підприємства загороджена бетонними плитами, на її територію потрапити не вдалося. Фотофіксацію здійснено з дороги. На місце події викликано працівників Жовківського відділення поліції. У присутності заявника та представників поліції складено акт обстеження.
Детальніше...
 
Спалювання сухої рослинності призвело до пожежі в заказнику Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-05-2018

        Під час проведення Державною екологічною інспекцією у Львівській області планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Бродівською міською радою встановлено, що на території заказника «Кемпа» внаслідок випалювання сухої рослинності відбулась пожежа на площі орієнтовно 3,4719 га, чим порушено ст. 7, 26 Закону України «Про природно заповідний фонд». Відповідальність за це порушення передбачено ст.64 Закону України «Про природно заповідний фонд» та містить ознаки  статті 252 Кримінального кодексу України - «умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об'єктів природно-заповідного фонду».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 46 - 54 з 630