Новини
Результати лабораторних досліджень вказали на перевищення Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-07-2018

        На території Жовківського району між селами Стара Скварява і Нова Скварява біля місця складування відходу 9 липня 2018 року спеціалістами Інспекції була відібрана об’єднана проба ґрунту. 

         Після проведення вимірювання виявлено перевищення по нітратах – в 7,8 раз відносно фону, по фосфор (рухомі форми) у перерахунку на п’ятиоксид фосфору Р2О5 – в 1,9 раз відносно фону. Водневий показник рН (водна витяжка) – 6,88 од.рН.

Детальніше...
 
ДП «Дрогобицьке ЛГ» завдало державі збитки на суму 3 976 574 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-07-2018

         При підготовці матеріалів для пред’явлення претензій ДП «Дрогобицьке ЛГ» було уточнено суму розрахованих збитків за незаконну рубку дерев в Доброгостівському лісництві, яка становить 3 976 574 грн.

Детальніше...
 
Результати проб води відібраних із р. Золочівка Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-07-2018

        11 липня 2018 року спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції в рамках здійснення заходів державного контролю на території Золочівського району було відібрано проби води по руслу річки Золочівка.

         За результатами лабораторних досліджень відібраних проб спостерігається забруднення річки Золочівка нижче села Струтин за наступними хімічними показниками: азот амонійний, фосфати, хімічне споживання кисню, залізо загальне в порівнянні до фону. Вміст забруднюючих речовин у річці спричинив зниження розчиненого кисню.
Детальніше...
 
Інформація щодо позбавлення повноважень та анулювання посвідчення громадського інспектора Дриль О.І. Надрукувати Надіслати електронною поштою

19-07-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області повідомляє, що відповідно до заяви громадського інспектора з охорони довкілля Дриль Олесі Іванівни щодо зняття з неї обов’язків у зв’язку із повною зайнятість наказом від 18.07.18р. № 110-і її позбавлено повноважень та анульовано посвідчення.

         У зв’язку із вищенаведеним посвідчення № 133 від 16 лютого 2018 року вважати недійсними (п.6. Положення про громадських інспекторів з охорони довкілля).
 
Львів’яни проголосували проти сміттєпереробного заводу в місті Надрукувати Надіслати електронною поштою

19-07-2018

        На громадських слуханнях, ініційованих мешканцями Личаківського та Шевченківського районів Львова, присутні висловилися проти будівництва сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій на території очисних споруд Львівводоканалу. 

        Проти будівництва проголосували 325 із 352 зареєстрованих учасників, за - четверо, утримався один львів’янин.

        Слід зазначити, що громадські слухання організували в актовому залі школи №7 на вулиці Богдана Хмельницького, який не зміг вмістити всіх охочих. Представники Львівської міськради пропонували перенести слухання, однак ініціатори від мешканців наполягли, щоб усе відбулось на подвір’ї школи.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 46 - 54 з 683