Новини
Результати лабораторних досліджень проб води, відібраних біля Грибовицького сміттєзвалища Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-07-2016

Станом на 21.07.2016 за результатами лабораторних досліджень проб поверхневих вод, відібраних 14.07.2016 встановлено перевищення нормативів ГДК:

Детальніше...
 
Результати досліджень проб грунту, відібраних поблизу ДП «Укрветсанзавод» Надрукувати Надіслати електронною поштою

        20-07-2016

         За результатами проведених лабораторних досліджень проб ґрунтів, відібраних на території Волевисоцької сільської ради Жовківського району, яка прилягає до ДП «Укрветсанзавод», виявлено перевищення граничнодопустимих норм, а саме:

Детальніше...
 
Під час рейду зафіксовано незаконне полювання Надрукувати Надіслати електронною поштою

        20-07-2016

        20 липня 2016 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області спільно з громадськими інспекторами з охорони довкілля та з допомогою єгерської служби Золочівської р/о УТМР проведено держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства щодо використання об’єктів тваринного світу на території Золочівського району.

Детальніше...
 
Увага: пожежонебезпечний період! Надрукувати Надіслати електронною поштою

       20-07-2016

        У зв’язку з настанням сухої та спекотної погоди, для запобігання виникненню пожеж Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає громадян дотримуватись правил поведінки у пожежонебезпечний період.

        З метою уникнення лиха, рекомендуємо тимчасово заборонити відвідування лісів населенням на транспортних засобах на період високої пожежної небезпеки. Відпочиваючи на природі, подбайте про те, щоб ваш відпочинок був максимально безпечним як для вас, оточуючих, так і для навколишнього середовища.

        Важливо не допускати спалювання сухої рослинності, стерні, адже саме з цієї причини полум'я вогню нерідко перекидається на лісові насадження і може призвести до лісових пожеж та досягнути рівня надзвичайної ситуації.

Детальніше...
 
Реагування на критику міського голови Львова А. Садового Надрукувати Надіслати електронною поштою

 18-07-2016

        З приводу заяви міського голови Львова А. Садового у засобах масової інформації 14.07.2016 стосовно бездіяльності Держекоінспекції в частині здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства ЛКП «Збиранка», яке експлуатує полігон ТПВ у с. Великі Грибовичі Жовківського району, повідомляємо наступне.

        Державна екологічна інспекція у Львівській області в межах наданих повноважень здійснювала належний контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства ЛКП «Збиранка».

         Оскільки ЛКП «Збиранка» є об’єктом, який включено у «Перелік 100 об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні», Держекоінспекція вживала заходів для забезпечення щорічного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства зазначеним об’єктом.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Всього 469 - 477 з 681