Новини
На території ПрАТ «Олеський завод мінеральних вод» надзвичайна ситуація! Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-03-2014

        26 березня 2014року Державною екологічною інспекцією у Львівській області на території ПрАТ «Олеський завод мінеральних вод» виявлено вилив нафтопродуктів на поверхню грунту та меліоративний канал.

Детальніше...
 
Держекоінспекція закликає не спалювати суху рослинність Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-03-2014

         Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Не зважаючи на численні перестороги, селяни продовжують проводити такі «прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються у організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань. Разом із димом у повітря, а потім й у легені людини потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, і бензопірени, і окиси азоту, і найрізноманітніші канцерогенні сполуки.  З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери. 

Детальніше...
 
Держекоінспекція закликає зберегти ранньоквітучі весняні квіти Надрукувати Надіслати електронною поштою

07-02-2014

        Щовесни на території України і суміжних країн надзвичайно великих обсягів набуває торгівля ранньоквітучими весняними рослинами – так званими первоцвітами. Масовий збір на продаж квітконосів рідкісних рослин призводить до послаблення, а у невеличких місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Крім цього, дуже часто первоцвіти знищуються з кореневою частиною, що призводить до фізичного знищення популяцій.

         Щороку навесні в Україні проводиться операція «Первоцвіт», яка  направлена на припинення збору, перевезення та торгівлі зникаючими первоцвітами.
Детальніше...
 
У Держекоінспекції відбулося засідання колегії Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-01-2014

        20 січня 2014 року відбулося засідання колегії Державної екологічної інспекції у Львівській області, під час якого розглянуто такі питання:

1.      Про підсумки роботи Державної екологічної інспекції у Львівській області у 2013 році.

2.      Про результати здійснення у 2013 році державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони і раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів.

3.      Аналіз роботи громадських інспекторів з охорони довкілля у 2013 році.

4.      Про стан дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». 
Детальніше...
 
Держекоінспекція прийняла участь у нараді з питань, що стосуються розвитку лісового та мисливського Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-01-2014

        14 січня 2014 року у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада державної лісової охорони за участю Держекоінспекції, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, директорів та головних лісничих державних лісогосподарських підприємств.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 Наступна > Кінець >>

Всього 496 - 500 з 500