Новини
Перші результати проведення природоохоронної операції «Нерест» Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-04-2014

        В межах операції “Нерест” державними інспекторами з ОНПС Львівської області здійснюються рейдові перевірки по боротьбі з браконьєрством. В результаті проведеного держконтролю 05.04.2014р. виявлено і вилучено безхазяйну сітку ставну риболовну  довжиною 100 м в межах Добротвірського водосховища. Під час нічного чергування затримано та притягнуто до адмінвідповідальності у вигляді штрафу 1 особу на суму 170 грн за ст. 85-3 КУпАП.

Детальніше...
 
На Львівщині розпочато проведення природоохоронної операції «Нерест» Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-04-2014

        У Львівській області квітень, травень та червень оголошено місяцями охорони нерестуючої риби. З 1 квітня по 30 червня на Львівщині триватиме природоохоронна операція «Нерест».

Детальніше...
 
На території ПрАТ «Олеський завод мінеральних вод» надзвичайна ситуація! Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-03-2014

        26 березня 2014року Державною екологічною інспекцією у Львівській області на території ПрАТ «Олеський завод мінеральних вод» виявлено вилив нафтопродуктів на поверхню грунту та меліоративний канал.

Детальніше...
 
Держекоінспекція закликає не спалювати суху рослинність Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-03-2014

         Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Не зважаючи на численні перестороги, селяни продовжують проводити такі «прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються у організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань. Разом із димом у повітря, а потім й у легені людини потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, і бензопірени, і окиси азоту, і найрізноманітніші канцерогенні сполуки.  З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери. 

Детальніше...
 
Держекоінспекція закликає зберегти ранньоквітучі весняні квіти Надрукувати Надіслати електронною поштою

07-02-2014

        Щовесни на території України і суміжних країн надзвичайно великих обсягів набуває торгівля ранньоквітучими весняними рослинами – так званими первоцвітами. Масовий збір на продаж квітконосів рідкісних рослин призводить до послаблення, а у невеличких місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Крім цього, дуже часто первоцвіти знищуються з кореневою частиною, що призводить до фізичного знищення популяцій.

         Щороку навесні в Україні проводиться операція «Первоцвіт», яка  направлена на припинення збору, перевезення та торгівлі зникаючими первоцвітами.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 Наступна > Кінець >>

Всього 514 - 520 з 520