Новини
До уваги підприємств: чергові курси підвищення кваліфікації Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-12-2014

      Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління з 16 по 20 лютого 2015 року планує провести на розрахунковій основі чергові курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання».

Детальніше...
 
Увага: операція «Новорічна ялинка» Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-12-2014

        З метою посилення охорони шпилькових насаджень від самовільної заготівлі, збуту новорічних ялинок на території Львівщини розпочинається проведення природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

Детальніше...
 
Проведено патрулювання Добротвірського водосховища Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-12-2014

        З метою попередження фактів браконьєрського вилову риби працівники сектору оперативного контролю провели патрулювання Добротвірського водосховища у Кам’янка-Бузькому районі. До заходу долучилися громадські інспектори з охорони довкілля та активісти Громадської ради при Управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Львівській області.

Детальніше...
 
Анонс: відбудеться засідання Громадської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-12-2014

        5 грудня 2014 року о 1500 год.  відбудеться засідання Громадської ради при Державній екологічній інспекції у Львівській області.

    Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 98, актовий зал Держекоінспекції (5 поверх).

Детальніше...
 
Про підтримку благодійної акції Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-11-2014

        Міністерством соціальної політики України відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Наступна > Кінець >>

Всього 514 - 522 з 595