Новини
ТзОВ «Віденська кава» завдало державі збитки на суму 133 144,28 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою
17-07-2018

        Працівниками Інспекції було проведено позапланову перевірку виданого   припису про усунення порушень природоохоронного законодавства ТзОВ «Віденська кава».

        За результатами проведеної перевірки встановлено, що викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел здійснювалися без Дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади, що є порушенням абзацу другого частини 1 ст. 10, частини 5 ст. 11 та ст. 33 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Детальніше...
 
У Доброгостівському лісництві незаконно добувають гірську породу Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-07-2018

         Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області здійснено заходи державного нагляду (контролю) за участю районного мисливствознавця ДП «Дрогобицьке лісове господарство» Дмитришина В.О. на території Доброгостівського лісництва «ДП «Дрогобицький лісгосп».

Детальніше...
 
Із річки Золочівка відібрано проби води Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-07-2018

        Спеціалістами Інспекції в рамках розгляду звернення жителів м. Золочева здійснено виїзд з метою перевірки фактів забруднення річки Золочівка.

        Із виїздом на місцевість протікання річки держінспекторами з ОНПС проведено обстеження та відібрано проби води на території сіл Струтин, Підгороднє та «Шевченківського озера» у м. Золочів.
Детальніше...
 
ТОВ «АВЕ Львів» проводить роботи по ліквідації ТПВ Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-07-2018

         Відповідно до надої Державній екологічній інспекції у Львівській області інформації, ТОВ «АВЕ Львів» починаючи з червня проводить ліквідацію накопичення відходів на перевантажувальній станції. Згідно останніх даних станом на 11.07.2018р. обсяг відходів на даній ділянці було скорочено на понад 2 тис. тонн.

Детальніше...
 
Запобіганню спалювання сухостою на Перемишлянщині сприятиме спеціальна комісія Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-07-2018

         За ініціативи Державної екологічної інспекції у Львівській області, з метою недопущення самовільного випалювання залишків сухої рослинності сьогодні, 13 липня 2018 року, в Перемишлянській райдержадміністрації проведено міжвідомчу робочу зустріч.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 55 - 63 з 683