Новини
Пошкоджені дерева у м. Кам’янка-Бузька завдали державі збитки на суму 78 150 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-11-2017

         Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено заходи держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Кам’янка-Бузької міської ради.

        В ході проведення рейдової перевірки держінспекторами з ОНПС виявлено факт пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту під час формування крони дерев у скверах в центрі міста. Сума збитків завданих державі становить 78 150 грн.

Детальніше...
 
З’ясовуються причини забруднення річки Миклашівка Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-11-2017

         Працівниками Держекоінспекції у Львівській області на підставі повідомлення громадськості с. Миклашів та м. Винники проведено заходи держконтроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства. За словами громадян, вода у річці Миклашівка (права притока річки Полтва) набрала рудого забарвлення з невідомих причин.

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь в нараді під головуванням В. Полуйка Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-11-2017

        Сьогодні, 01 листопада 2017 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації під головуванням заступника Міністра екології та природних ресурсів України Василя Полуйка та за участю начальника Держекоінспекції Миколи Маланича, директора Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслана Гречаника і представників органів місцевого самоврядування було проведено нараду з питань розвитку природо-заповідного фонду Львівської області.

Детальніше...
 
ДП «Екотрансенерго» завдало державі збитки на суму 27 830,60 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

31-10-2017

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області було проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП «Екотрансенерго».

         В ході перевірки встановлено, що підприємством здійснюється самовільний скид забруднюючих речовин із зворотними стічними водами з водосховища «Озеро Яворівське» у р. Шкло на території Залузької сільської ради Яворівського району. Слід зазначити, що скид здійснювався за відсутності дозволу на спеціальне водокористування.
Детальніше...
 
У Львові відбулася акція з благоустрою Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-10-2017

        Сьогодні, 28 жовтня, у Львові проведено чергову акцію з благоустрою. Місцеві мешканці, працівники організацій та громадські активісти прибрали територію парку на Левандівці. До заходу долучилися і спеціалісти Держекоінспекції.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 55 - 63 з 479