Новини
Проведено навчання на предмет дотримання вимог антикорупційного законодавства Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-05-2018

        Для здійснення постійного дієвого контролю керівниками структурних підрозділів за підпорядкованими працівниками, усунення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь та інших правопорушень в Державній екологічній інспекції у Львівській області постійно проводяться профілактичні заходи та заняття з особовим складом з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Детальніше...
 
Відбулася зустріч із школярами Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-05-2018

        На запрошення відділу освіти Підберізцівської сільської ради об’єднаної територіальної громади у школі с. Підберізці Пустомитівського району проведено урок-бесіду на тему «Роль екоінспекції в охороні довкілля».

Детальніше...
 
Результати досліджень проб грунту, відібраних на місці зберігання кислих гудронів Надрукувати Надіслати електронною поштою

10-05-2018

       31.01.2018 року спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю були відібрані проби ґрунту на території Грибовицької сільської ради на місці зберігання кислих гудронів.

Детальніше...
 
Список діючих громадських інспекторів з охорони довкілля у Львівській області Надрукувати Надіслати електронною поштою

08-05-2018

·        Новосад Віктор Михайлович

·        Пелех Роман Ігорович

·        Швайбер Іван Миколайович

·        Курій Михайло Михайлович

·        Васурчак Роман Ігорович

Детальніше...
 
Інформація щодо позбавлення повноважень та анулювання посвідчень громадських інспекторів Надрукувати Надіслати електронною поштою

08-05-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області повідомляє, що за результатами проведеного аналізу результатів здійсненої роботи громадськими інспекторами з охорони довкілля та за результатами навчань, проведених 05 травня 2018 року наступних громадських інспекторів, які жодною мірою не брали участь у проведенні громадського контролю на підпорядкованій території та повністю ігнорували покладені на них обов’язки позбавлено повноважень та анульовано посвідчення (наказ від 08.05.18р. № 67-і):

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 55 - 63 з 630