Новини
Держекоінспекція закликає не спалювати суху рослинність Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-04-2014

        Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Не зважаючи на численні перестороги, селяни продовжують проводити такі «прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються у організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань. Разом із димом у повітря, а потім й у легені людини потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, і бензопірени, і окиси азоту, і найрізноманітніші канцерогенні сполуки.  З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери.

Детальніше...
 
Уточнена інформація по надзвичайній ситуації на території ПрАТ «Олеський завод мінеральних вод» Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-04-2014

        17.04.2014 р. на 23-му кілометрі магістрального нафтопроводу «Дружба» ВАТ «Укртранснафта» в смт. Олесько Буського району о 15 год. 00 хв. стався витік нафтопродукту внаслідок несанкціонованої врізки.

Детальніше...
 
Результати розгляду звернень громадян щодо незаконної зрізки дерев на території ППСПМ «Снопківський» Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-04-2014

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області на підставі звернень громадян проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ЛКП «Зелений Львів» ДП «Парк Високий Замок» щодо законності зрізки дерев на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Снопківський».

Детальніше...
 
Захисти країну! Підтримай Українську армію! Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-04-2014

        Сьогодні Україна в небезпеці. Армія буде захищати кожного із нас, але українським солдатам потрібно, щоб куля не пробила бронежилет, щоб їх прикривала броня, щоб мир у небі захищали наші пілоти.

        Настав непростий час, коли кожен може стати захисником Вітчизни. Разом – сила!

        Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Цей номер єдиний для всіх мобільних операторів.

 

 
Держекоінспекція прийняла участь у всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-04-2014

        11-12 квітня 2014р. Державна екологічна інспекція у Львівській області прийняла участь у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля». Об’єктом проведення даного заходу було обрано Стрийський парк  у м. Львові.

        Працівниками Держекоінспекції було прибрано від засмічення територію парку площею 1,04 га, ліквідовано 3 несанкціонованих сміттєзвалища, упорядковано 0,82 га газонів. Під час прибирання працівниками відмічено факти недбалості відпочиваючих парку та неналежне ставлення до оточуючого природного середовища.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 61 62 63 Наступна > Кінець >>

Всього 550 - 558 з 561