Новини
Результати розгляду звернень громадян щодо незаконної зрізки дерев на території ППСПМ «Снопківський» Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-04-2014

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області на підставі звернень громадян проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ЛКП «Зелений Львів» ДП «Парк Високий Замок» щодо законності зрізки дерев на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Снопківський».

Детальніше...
 
Захисти країну! Підтримай Українську армію! Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-04-2014

        Сьогодні Україна в небезпеці. Армія буде захищати кожного із нас, але українським солдатам потрібно, щоб куля не пробила бронежилет, щоб їх прикривала броня, щоб мир у небі захищали наші пілоти.

        Настав непростий час, коли кожен може стати захисником Вітчизни. Разом – сила!

        Підтримай Українську армію: зателефонуй або надішли смс на номер 565, один дзвінок або смс – 5 грн. Цей номер єдиний для всіх мобільних операторів.

 

 
Держекоінспекція прийняла участь у всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля» Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-04-2014

        11-12 квітня 2014р. Державна екологічна інспекція у Львівській області прийняла участь у щорічній всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля». Об’єктом проведення даного заходу було обрано Стрийський парк  у м. Львові.

        Працівниками Держекоінспекції було прибрано від засмічення територію парку площею 1,04 га, ліквідовано 3 несанкціонованих сміттєзвалища, упорядковано 0,82 га газонів. Під час прибирання працівниками відмічено факти недбалості відпочиваючих парку та неналежне ставлення до оточуючого природного середовища.

Детальніше...
 
Перші результати проведення природоохоронної операції «Нерест» Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-04-2014

        В межах операції “Нерест” державними інспекторами з ОНПС Львівської області здійснюються рейдові перевірки по боротьбі з браконьєрством. В результаті проведеного держконтролю 05.04.2014р. виявлено і вилучено безхазяйну сітку ставну риболовну  довжиною 100 м в межах Добротвірського водосховища. Під час нічного чергування затримано та притягнуто до адмінвідповідальності у вигляді штрафу 1 особу на суму 170 грн за ст. 85-3 КУпАП.

Детальніше...
 
На Львівщині розпочато проведення природоохоронної операції «Нерест» Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-04-2014

        У Львівській області квітень, травень та червень оголошено місяцями охорони нерестуючої риби. З 1 квітня по 30 червня на Львівщині триватиме природоохоронна операція «Нерест».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 Наступна > Кінець >>

Всього 586 - 594 з 595