Новини
Розпочато перевірку діяльності при поводженні з відходами в с. Бендюга на Сокальщині Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-04-2015

         21 квітня 2015 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області здійснено виїзд на територію Сокальського району Львівської облаcті з метою обстеження скотомогильника, що знаходиться в межах Бендюзького лісництва Радехівського ЛМГ. Робочу групу очолили начальник Держекоінспекції Роман Дасюк та директор Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержекоінспекції Олексій Балицький.

Детальніше...
 
На Сокальщині виявлено скотомогильник Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-04-2015

         Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено державний контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Сокальського району Львівської облаcті.

        При обстеженні території Бендюзького лісництва (с. Бендюга Сокальського району) виявлено скотомогильник приблизною площею 20 тис. кв.м.  за бойнею, яка за інформацією інспекції належить ТзОВ «Інкомінвест».

        На даній території відчутно неприємний запах гниття решток тварин. Звідти відбувається скид неочищених стічних вод, з подальшим потраплянням через меліоративний канал в річку Білий Стік
Детальніше...
 
Зробимо Україну чистою! Надрукувати Надіслати електронною поштою

31-03-2015

         25 квітня 2015 року відбудеться соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою-2015».
        Головною метою акції є не тільки глобальне прибирання певних територій від сміття, а й збільшення відповідальності кожного українця за навколишнє природне середовище.     

        Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає усіх взяти участь у зазначеній акції! Приберіть територію біля свого будинку, парки та сквери, якими гуляєте, місця відпочинку! Не будьмо буйдужими! Зробімо Україну чистою разом!

 
Жорстоке полювання у Бродівському лісгоспі Надрукувати Надіслати електронною поштою

30-03-2015

        29 березня 2015 року на території ДП МГ «Стир» в Лагодівському лісництві ДП «Бродівське ЛГ» єгерська служба господарства виявила факт незаконного добування двох самок дикого кабана та однієї козулі. На місці події знаходився позашляховик «Фольксваген-Амарок», за кермом якого перебував мешканець м. Буськ. Надавати будь-які пояснення з цього приводу громадянин відмовився.

Детальніше...
 
Чергова надзвичайна ситуація на Сколівщині Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-03-2015

        27 березня 2015року між селами Коростів та Козьова Сколівського району Львівської області виявлено вихід нафти неподалік 190 км нафтопроводу «Дружба» ПАТ «Укртранснафта»  на дільниці «Броди-Держкордон».

       Перекачка нафти на вказаній черзі нафтопроводу була зупинена, причина виходу нафти – розгерметиція відводу (шлангу) від кримінальної врізки правопорушників у діючий  нафтопровід.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Наступна > Кінець >>

Всього 613 - 621 з 721