Новини
Інспекцією виявлено порушення під час полювання на пернату дичину Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-08-2018

        Із початком сезону полювання на пернату дичину на території Львівської області працівниками Інспекції проводяться заходи держконтролю щодо законності проведення полювань.            

         Зокрема, 11-12 серпня 2018 року чоритьома рейдовими групами в складі працівників Інспекції, Національної поліції та громадських інспекторів з охорони довкілля було проведено заходи держконтролю на теренах Дрогобицького, Жидачівського, Городоцького та  Пустомитівського районів Львівської області.

Детальніше...
 
Струтинське МПД ДП «Укрсприт» забруднює річку Золочівка Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-08-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області впродовж липня 2018 року отримувала численні звернення жителів м. Золочева та району щодо погіршення природних якісних характеристик води у р. Золочівка.

         За результатами контрольних заходів та лабораторних досліджень води і грунтів було встановлено причетність до даних забруднень ДП спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» Струтинське МПД, внаслідок чого було проведено позапланову перевірку підприємства.
Детальніше...
 
Відібрано проби води із річки Стрв’яж Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-08-2018

         10 серпня 2018 року працівниками Інспекції проведено держконтроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства щодо забруднення річки Стрв'яж на території Самбірського району Львівської області.

Детальніше...
 
Біля Крехова виявлено звалище тваринних решток Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-08-2018

        Сьогодні, 11 серпня, громадським інспектором з охорони довкілля виявлено звалище відходів тваринного походження поблизу села Крехів Жовківського району. Невідомі особи відвантажили за межами населеного пункту близько шести тонн решток тварин.

Детальніше...
 
Результати перевірки припису ПАТ «Миколаїв-Львівський комбінат будівельних конструкцій» Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-08-2018

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області було проведено позапланову перевірку виданого припису про усунення порушень природоохоронного законодавства ПАТ «Миколаїв - Львівський комбінат будівельних конструкцій».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 64 - 72 з 721