Новини
Незабаром буде створена Громадська рада з питань контролю за вивезенням ТПВ Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-04-2017

         27 квітня 2017 року в приміщенні Львівській облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва області з громадським активом Львівщини, під час якого обговорили питання громадського контролю за вивезенням ТПВ та створення відповідної Громадської наглядової ради.

Детальніше...
 
Не спалюйте суху рослинність! Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-04-2017

        Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає не спалювати суху рослинність та сміття.

      Нагадуємо, при згорянні рослинних залишків у повітря викидається величезна кількість шкідливих речовин, зокрема окиси азоту, чадний газ, важкі метали та низка канцерогенних сполук, що викликають ракові захворювання. Крім цього, спалювання сухої трави завдає значної шкоди дикій фауні: руйнує перші виводки зайця-русака, кладки яєць птахів, ґрунтовий покрив. Часто призводить і до знищення осель та господарських угідь. Слід зазначити, що за нормальних природних умов, перегниваючи листя повертає в грунт поживні речовини, а зола, що утворюється при згорянні – значно знижує родючість!

Детальніше...
 
Микола Маланич взяв участь в екофорумі "Поводження з ТПВ в Україні: як сміття стає ресурсом" Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-04-2017

         Сьогодні, 27 квітня, у Львові стартував екофорум «Поводження з ТПВ в Україні: як сміття стає ресурсом». Метою форуму є створення платформи для обговорення Національної стратегії поводження з відходами, впровадження в Україні провідних європейських екологічних та презентація успішних практик у сфері поводження з ТПВ.

Детальніше...
 
Води Добротвірського водосховища забруднено мастилами Надрукувати Надіслати електронною поштою

24-04-2017

        14 квітня 2017 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області було здійснено виїзд у Кам’янка-Бузький район, де, за повідомленням громадських активістів, внаслідок витоку мастил забруднюється Добротвірське водосховище.

         Із виїздом на місце, встановлено, що у відвідних каналах Добротвірської ТЕС, які впадають у Добротвірське водосховище, на поверхні води виявлено веселкову маслянисту плівку, ймовірно нафтопродуктів. Поблизу с. Руда плівка суцільно покриває водну поверхню.
Детальніше...
 
Виявлено вантажівку, що скидала сміття по вул. Шевченка у Львові Надрукувати Надіслати електронною поштою

24-04-2017

        Сьогодні, 24 квітня, Держекоінспекцією здійснено виїзд за адресою м. Львів, вул. Шевченка 325 (територія колишньої насосної станції), де мешканцями прилеглих територій, а також активістами було зафіксовано вантажівку під час скидання сміття.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 64 - 72 з 398