Новини
Незаконна зрізка дерев у Роздільському лісництві завдала державі збитків на суму 53 262,27грн. Надрукувати Надіслати електронною поштою

26-10-2017

        На підставі матеріалів Миколаївського ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області стосовно незаконної рубки лісу, що надійшли до Держекоінспекції держінспекторами з ОНПС здійснено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства в межах Роздільського лісництва ДП «Стрийського ЛГ».

Детальніше...
 
У м. Моршин незаконно зрізано 13 дерев Надрукувати Надіслати електронною поштою

25-10-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Моршинської міської ради.

         В ході проведення держконтролю по вул. Шевченка біля будинку 51 в прибережній смузі р. Березниця виявлено зрізку 13 дерев породи вільха та яблуня. 
Детальніше...
 
Церква закликає не спалювати суху рослинність! Надрукувати Надіслати електронною поштою

24-10-2017

Дорогі в Христі!

         З великим занепокоєнням спостерігаємо, як наші села та міста огортає ядучий дим від спалювання залишків рослинності й опалого листя. В атмосферу викидаються всі хімічні елементи, які накопичуються у рослинах під час вегетації (наприклад, вихлопні гази автотранспорту чи отрутохімікати, які використовують для захисту від шкідників).

        Вдихаючи цей токсичний дим, ми наражаємо своє здоров’я, а навіть і життя, на небезпеку. Особливо вразливими є діти, котрі першими стають жертвами цієї самогубної практики, а також байдужості тих, хто мовчазно споглядає такі дії.

 

Детальніше...
 
Збитки, завдані внаслідок забруднення земель у Радехові сягають 170 696 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

24-10-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Радехівської міської ради.

         В ході проведення держконтролю по вул. Витківській (поблизу нафтобази та залізничної колії) встановлено, що територія забруднена нафтопродуктами. Відділом інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції були відібрані проби ґрунту для проведення вимірювань на вміст забруднюючих речовин.
Детальніше...
 
Результати кризового моніторингу території Грибовицького сміттєзвалища Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-10-2017

         На виконання наказів Держекоінспекції України  № 85 від 18.07.2016р.,  № 123 від 15.09.16р. спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції проводиться кризовий моніторинг поверхневих вод в 9 створах та ґрунтів у зоні впливу полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 64 - 72 з 479