Новини
ТзОВ «Компанія Орфей» не виконує приписи Держекоінспекції Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-12-2017

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «Компанія Орфей» щодо виконання виданого припису про усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства.

         В результаті перевірки встановлено, що підприємством припис виконано не в повному обсязі, а саме – не отримано дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
Детальніше...
 
Результати перевірки асфальтного заводу ЛКП «ШРП Галицького району» Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-12-2017

        В рамках розгляду звернення громадян працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено позапланову перевірку стосовно достовірності фактів порушення вимог природоохоронного законодавства в частині охорони атмосферного повітря асфальтним заводом ЛКП «ШРП Галицького району».

         В ході перевірки встановлено, що підприємством здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами без відповідного дозволу, а також регулярно не виконуються видані Держекоінспекцією приписи на усунення виявлених порушень.
Детальніше...
 
Держінспекторами з ОНПС виявлено незаконну зрізку 190 дерев Надрукувати Надіслати електронною поштою

30-11-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено позапланові перевірки за дотриманням вимог природоохоронного законодавства Дрогобицьким ДЛГП «Галсільліс» та ДП «Дрогобицьке ЛГ».

         В ході проведення перевірки ДП «Дрогобицьке ЛГ» держінспекторами з ОНПС виявлено факт незаконної вирубки 190 дерев в  кварталі 27 виділ 16 Дрогобицького лісництва Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс». Сума шкоди завдана лісу становить 1 012 771,42 грн.
Детальніше...
 
Відбулася зустріч з німецькими інженерами стосовно моніторингу ситуації навколо Стебника Надрукувати Надіслати електронною поштою

29-11-2017

        Вчора, 28 листопада 2017 року за участю начальника Держекоінспекції Миколи Маланича відбулася зустріч із представниками «Тюрінгійської агенції Єропейських програм» Федеративної Республіки Німеччина щодо напрацювання спільних шляхів вирішення проблеми у межах гірничого відводу рудника №2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

        Під час зустрічі було обговорено позиції обласної влади щодо участі українських науковців у процесі стабілізації ситуації та наголошено на важливості підтримки міжнародної спільноти шляхом залучення іноземних грандів.

Детальніше...
 
В Дрогобичі по вул. Сахарова проведено заходи держконтролю Надрукувати Надіслати електронною поштою

29-11-2017

        В рамках проведення заходів державного контролю держінспектором з ОНПС Львівської області здійснено виїзд на територію Дитячої юнацької спортивної школи, що знаходиться у м. Дрогобич по вул. Сахарова, 2а.

         Інформуємо про те, що вчора, 28 листопада 2017 року, працівник школи випадково у бочку, в якій містився гіпохлорид натрію долив соляну кислоту, що призвело до реакції та задимлення підвального приміщення. На місце події було викликано працівників Дрогобицього райвідділу головного управління ДСНС у Львівській області для ліквідації наслідків ситуації. Із виїздом на місце «надзвичайники» нейтралізували задимлену бочку на шкільному подвір’ї великою кількістю води.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 64 - 72 з 520