Новини
Відбулася нарада з громадськими інспекторами з охорони довкілля Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-05-2018

        Сьогодні, 04 травня 2018 року, в приміщенні Інспекції відбулася нарада з громадськими інспекторами з охорони довкілля.

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень проб грунту, відібраних у с. Брониця Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-05-2018

        Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції здійснено лабораторні дослідження відібраних проб ґрунту на території Броницької сільської ради Дрогобицького району Львівської області.

        За результатами проведених аналізів виявлено перевищення норм відносно фону:

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень проб грунту, відібраних на Роздільському ДГХП «Сірка» Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-05-2018

         Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено лабораторні дослідження відібраних проб ґрунту на північ від зберігання кислих  гудронів на території Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка», що у м. Новий Розділ Миколаївського району Львівської області.

Детальніше...
 
Інспекція внесла законопроект щодо посилення адмінвпливу за порушення природоохоронного законодавств Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-05-2018

         Більшість статей Кодексу України про адміністративні правопорушення в галузі охорони довкілля не змінювались з 1997 року та вже не відповідають сучасним економічним чинникам, а незначний розмір санкцій за порушення вимог природоохоронного законодавства унеможливлює належний рівень екологічної безпеки у державі.

        Внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення обумовлене необхідністю посилення адміністративної відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства, усунення протиріч між термінами у ресурсних Законах та Кодексі та підвищення ефективності здійснення державного контролю у сфері охорони довкілля.

Детальніше...
 
Інспекція спільно із рятувальниками провели прес-конференцію Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-04-2018

        Сьогодні, 27 квітня 2018 року, в приміщенні Головного управління ДСНС України у Львівській області відбулася прес-конференція на тему: «Проблеми пожеж, які виникають внаслідок випалювання сухої рослинності». Спікерами заходу стали начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич та заступник начальника ГУ ДСНС України у Львівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Юрій Кагітін.  

         У своїй доповіді Микола Маланич зазначив: «Ми розробили законопроект, у якому передбачено підняття штрафів від 30 % до 50%. Саме тоді ми зможемо не лише проводити роз’яснювальну роботу, але й мати серйозний каральний механізм. Особа-власник буде відповідати за свою ділянку. На разі очікуємо на погодження цього проекту».
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 64 - 72 з 630