Новини
На території Жовківського району виявлено стихійні сміттєзвалища Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-03-2017

        Сьогодні, 21 березня 2017 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області спільно із депутатом Жовківської районної ради Муравським І.В. та його помічниками проведено рейдові перевірки в межах Жовківського району. 

Детальніше...
 
Результати лабораторних досліджень води із ставка, де стався замор риби Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-03-2017

        В рамках здійснення заходів державного контролю працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції відібрано проби води з безіменного потічка, в який стікає вода зі ставка (технічної водойми), розташованого на території ПАТ «Агрофірма «Провесінь», що знаходиться на території Лисиничівської сільської ради Пустомитівського району.

Детальніше...
 
На території Радехівського району незаконно вивантажено сміття Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-03-2017

        Держінспекторами з ОНПС зафіксовано незаконне вивантаження сміття на території  Радехівського району між автодорогами Радехів – Лопатин – Броди та Радехів – Стремільче – Берестечко.

Детальніше...
 
У Рава-Руській спиртзавод злив відходи у навколишнє середовище Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-03-2017

        Сьогодні, 18 березня, спеціалістами Держекоінспекції здійснено виїзд у м. Рава-Руська Жовківського району, де, за повідомленням поліції, зафіксовано порушення вимог природоохоронного законодавства.

 

Детальніше...
 
У Завадівському лісництві здійнено перевідвід дерев, що підлягають зрубці Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-03-2017

         Працівниками Держекоінспекції у Львівській області спільно із Міжнародною громадською організацією «WWF», громадськості села Рокитно, представниками ЗМІ, працівниками Національного лісотехнічного університету України, Лісовпорядною експедицією, лісозахистом та ДП «Львівський лісгосп» проведено контрольний перелік дерев в кварталі 54 лісовідновної рубки 2017року у Завадівському лісництві ДП «Львівський лісгосп», які підлягають зрізці.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 64 - 72 з 370