Новини
У Держекоінспекції відбулось засідання Громадської ради Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-04-2014

        25 квітня 2014 року в приміщенні Держекоінспекції відбулось засідання Громадської ради з питань вирішення подальшої долі вилучених 9 хижих птахів (3 орлани білохвості, 2 канюки степові, 1 сокіл-балабан та орел-могильник, які занесені до Червоної книги України, лунь болотний та канюк звичайний) у листопаді 2013 року в межах м. Львова. 

Детальніше...
 
Результати проведеного держконтролю в межах Жидачівського району Надрукувати Надіслати електронною поштою

25-04-2014

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено держконтроль за додержанням вимог природоохоронного законодавства в межах Жидачівського району. В результаті проведених рейдових перевірок, в т.ч. у нічний час виявлено та вилучено сітку ставну риболовну довжиною 150м. За порушення «Правил спортивно-любительської рибалки» до адмінвідповідальності у вигляді штрафу притягнуто 2 осіб на загальну суму 204 грн за ст. 85-3 КУпАП.

 
Держекоінспекція закликає не спалювати суху рослинність Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-04-2014

        Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Не зважаючи на численні перестороги, селяни продовжують проводити такі «прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються у організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань. Разом із димом у повітря, а потім й у легені людини потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, і бензопірени, і окиси азоту, і найрізноманітніші канцерогенні сполуки.  З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери.

Детальніше...
 
Уточнена інформація по надзвичайній ситуації на території ПрАТ «Олеський завод мінеральних вод» Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-04-2014

        17.04.2014 р. на 23-му кілометрі магістрального нафтопроводу «Дружба» ВАТ «Укртранснафта» в смт. Олесько Буського району о 15 год. 00 хв. стався витік нафтопродукту внаслідок несанкціонованої врізки.

Детальніше...
 
Результати розгляду звернень громадян щодо незаконної зрізки дерев на території ППСПМ «Снопківський» Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-04-2014

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області на підставі звернень громадян проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ЛКП «Зелений Львів» ДП «Парк Високий Замок» щодо законності зрізки дерев на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Снопківський».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Наступна > Кінець >>

Всього 712 - 720 з 725