Новини
Працівниками Інспекції здійснено виїзд на ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал» Надрукувати Надіслати електронною поштою

24-04-2018

         Сьогодні, 24 квітня 2018 року, працівниками Інспекції здійснено виїзд  з метою оцінки подальшого впливу ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал» на навколишнє природне середовище.

        В ході виїзду встановлено, що на даний час не виконано наступні пункти, виданого Інспекцією припису:

Детальніше...
 
Голова Дублянської міської ради не виконує законні розпорядження Інспекції Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-04-2018

        В ході здійснення заходів державного контролю на території Дублянської міської ради Жовківського району 03 квітня 2018року працівниками Інспекції було виявлено несанкціоновані сміттєзвалища.

         Листами від 05 та 06 квітня 2018 року Інспекція зобов’язала міського голову м. Дублян до 20 квітня вжити заходи щодо ліквідації даних несанкціонованих сміттєзвалищ.
Детальніше...
 
День довкілля у ведмежому притулку "Домажир" Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-04-2018

        21 квітня 2018 року начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич долучився до заходів, що відбулися у ведмежому притулку «Домажир» з нагоди відзначення Дня довкілля.

        За підтримки департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, Яворівського національного природного парку відбулася презентація еко-туристичних локацій у ведмежому притулку «Домажир» та Яворівському національному природному парку. Організатор заходу – директор ведмежого притулку «Домажир» Ігор Николин.

Детальніше...
 
Під час держконтролю на Перемишлянщині затримано двох паліїв Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-04-2018

         Вчора, 19 квітня 2018 року, в рамках проведення державного контролю на території Перемишлянського району старший державний інспектор з ОНПС Григорій Гуль спільно із працівниками Перемишлянської райдержадміністрації та поліції здійснили виїзди у Боршівську, Чемеринецьку, Білецьку, Дунаївську та Вовківську сільські ради.

Детальніше...
 
Проведено лекцію для учнів Воютицької СЗШ І-ІІІст. Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-04-2018

         Сьогодні, 18 квітня 2018 року, державним інспектором з ОНПС Львівської області Гребенюком Сергієм Петровичем проведено екологічно-просвітницький захід для учнів різних класів Воютицької СЗШ І-ІІІ ст., що у Самбірському районі Львівської області.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 73 - 81 з 630