Новини
Голова Лисиничівської сільської ради не виконує законні розпорядження Держекоінспекції Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-07-2017

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено перевірку виданого припису щодо усунення порушень природоохоронного законодавства у сфері охоронони навколишнього природного середовища Лисиничівською сільською радою.

Детальніше...
 
Розмір шкоди, завданої державі внаслідок розливу барди становить 1 220 976 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-07-2017

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено заходи державного контролю на території Жовківського району.

         В ході проведення перевірки в межах населеного пункту Рава-Руська виявлено факти розливу барди. Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції було відібрано проби грунту.
Детальніше...
 
14-18 серпня 2017 року відбудуться курси підвищення кваліфікації екологічних служб суб’єктів господа Надрукувати Надіслати електронною поштою

30-06-2017

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 14-18 серпня 2017 року.

Детальніше...
 
На території Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» незаконно зрубують дерева Надрукувати Надіслати електронною поштою

29-06-2017

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства  про охорону, захист, використання та відтворення лісів Старосамбірським ДЛГП «Галсільліс». В ході проведення перевірки виявлено незаконну рубку дерев породи ялиця, розмір шкоди заподіяної державі становить 64 562грн.

Детальніше...
 
У с. Малехів було незаконно вивантажено люмінесцентні лампи Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-06-2017

         Під час проведення державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства  на території Малехівської сільської ради Пустомитівського району держінспкторами з ОНПС виявлено несанкціоноване вивантаження ТПВ, а саме люмінесцентні лампи на земельній ділянці розміром 6х4.5м.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 73 - 81 з 440