Новини
Тривають рейди з метою запобігання спалювання сухої рослинності Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-09-2018

         Старшим державним інспектором Василем Ярошиком спільно із працівниками Кам’янка-Бузького відділення поліції, служби надзвичайних ситуацій та завідувачем сектору з питань цивільного захисту Кам’янка-Бузької райдержадміністрації проведено заходи держконтролю з метою запобігання та виявлення фактів спалювання сухої рослинності на території Кам’янка-Бузького району. 

Детальніше...
 
Проведено рейди з метою виявлення спалювання сухої рослинності Надрукувати Надіслати електронною поштою

10-09-2018

         Державним інспектором Григорієм Гулем спільно із працівниками відділення поліції, служби надзвичайних ситуацій та районної держадміністрації проведено заходи держконтролю з метою виявлення фактів спалювання сухої рослинності на території Перемишлянського району. 

Детальніше...
 
13-14 вересня у Львові відбуватиметься екофорум Надрукувати Надіслати електронною поштою

07-09-2018

        13-14 вересня у медіа-центрі «Арена Львів» відбудеться міжнародний екофорум «Вода та Енергія». Такий захід у Львові відбуватиметься учетверте і знову збере експертів із різних країн.

        На екофорум «Вода та Енергія» з'їдеться понад півтисячі експертів, екологів, банкірів, посадовців, громадських діячів із України та інших країн світу. Разом обговорюватимуть реформи в екологічному законодавстві. А ще радитимуться, як зберегти чистою воду на різних етапах транспортування: від річки аж до кранів у квартирах мешканців, як поводитися з відходами.
Детальніше...
 
На Сокальщині зафіксовано черговий факт несанкціонованого звалища відходів Надрукувати Надіслати електронною поштою

06-09-2018

        Сьогодні, 06 вересня 2018 року, працівниками Інспекції проведено заходи держконтролю на території Сілецької сільської ради Сокальського району, де зафіксовано черговий факт несанкціонованого звалища відходів.

        На території колишніх складів вибухівки шахти виявлено розміщення відходів, власника яких на час перевірки не встановлено.

Детальніше...
 
На Жовківщині виявлено несанкціоноване звалище відходів Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-09-2018

        Спеціалістами Інспекції у Львівській області проведено заходи держконтролю на території Магерівської об’єднаної територіальної громади Жовківського району, де, за інформацією громадського інспектора з охорони довкілля, виявлено несанкціоноване звалище відходів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 73 - 81 з 751