Новини
Результати лабораторних досліджень проб води, відібраних у смт. Рудно Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-11-2017

        Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області  проведено лабораторні дослідження відібраних проб води з річки Вишенька, що у смт. Рудно Пустомитівського району. 

         За результатами аналізів, що проводились на визначення вмісту концентрації фосфатів та аніонних синтетично-поверхневих активних речовин спеціалістами не виявлено високих концентрацій вищезазначених речовин, що могли б спричинити піну, візуально помітну при відборі.

Детальніше...
 
25 листопада - День пам'яті жертв Голодомору Надрукувати Надіслати електронною поштою

24-11-2017

        Понад 20 країн визнали голод в Україні 1932-1933 роки геноцидом української нації. Страшна трагедія знищила майже 10 мільйонів українців, і це не остаточні дані. У резолюції Європарламенту Голодомор названо "жахливим злочином проти народу України та людяності".

       В Україні є давній звичай – у пам’ять про померлу людину запалюють свічку. І щороку в Україні у четверту суботу листопада на пам’ять про тих людей, які померли з голоду, запалюють свічки. Цього року, 25 листопада, о 16 годині, Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання на знак вшанування всіх убитих голодом.

         У пам'ять про жертв геноциду не забудьте запалити свічку пам'яті і поставити її на підвіконня.

 
В Львівській ОДА за участю С. Кубіва обговорено ситуацію щодо техногенної катастрофи у Стебнику Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-11-2017

        Сьогодні, 23 листопада 2017 року, у Львівській облдержадміністрації під головуванням очільника області Олега Синютки за участі Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорено ситуацію яка склалася в межах гірничого відводу рудника №2 Публічного акціонерного товариства «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

Image

Детальніше...
 
Самбірське ВУ ВКГ завдало державі збитки на суму 6 175,67 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-11-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Самбірського ВУ ВКГ.

         В ході проведення перевірки держінспекторами з ОНПС виявлено порушення норм водного законодавства, а саме: самовільний скид забруднюючих речовин із зворотними водами з очисних споруд без дозволу на спецводокористування та наднормативний скид забруднюючих речовин із зворотними водами з перевищенням ГДС з очисних споруд.  Загальна сума збитків завданих державі становить  6 175,67 грн.
Детальніше...
 
КП «Кам’янкаводоканал» завдало державі збитки на суму 10 685, 77 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-11-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства КП «Кам’янкаводоканал».

         В ході проведення перевірки держінспекторами з ОНПС виявлено порушення норм водного законодавства, а саме: самовільне видобування підземних вод  без дозволу на спеціальне  водокористування.  Сума збитків завданих державі становить 10 685,77 грн.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 73 - 81 з 520