Новини
КП «Оброшин» завдало державі збитки на суму 518 871,91 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-07-2018

        Працівниками Інспекції було проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства КП «Оброшин».

        За результатами проведеної перевірки виявлено порушення ст. 44 Водного Кодексу України та ст. 17 Закону України «Про відходи», за що відповідальних посадових осіб КП «Оброшин» притягнуто до адмінвідповідальності відповідно до ст.ст. 60, 82-1 та 82-4 КУпАП та видано припис на усунення виявлених порушень, який є обов’язковим до виконання. 
Детальніше...
 
В ППСПМ «Личаківський парк» пошкоджено 6 дерев різних порід Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-07-2018

        Працівниками Інспекції в рамках розгляду звернення громадян спільно з представником відділу екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міськради та директором ДП «Личаків-парк» проведено заходи державного контролю на території ППСПМ «Личаківський парк» зі сторони вул. Пасічної (трамвайне кільце).

Детальніше...
 
У парку «Снопківський» виявлено несанкціоноване сміттєзвалище Надрукувати Надіслати електронною поштою

06-07-2018

        Сьогодні, 06 липня 2018 року, працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області спільно з представником ЛКП «Зелений Львів» проведено заходи державного контролю на території ППСПМ «Снопківський».

        В ході проведення рейдової перевірки встановлено факт влаштування несанкціонованого сміттєзвалища зі сторони стадіону «Україна».
Детальніше...
 
У Львівській ОДА обговорено механізм боротьби з контрабандою на кордоні Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-07-2018

        5 липня 2018 року начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич прийняв участь у засіданні Координаційної робочої групи з питань підвищення ефективності роботи митних органів, яка відбулась у Львівській ОДА під головуванням Олега Синютки. 

Детальніше...
 
Відбулась нарада для напрацювання шляхів підвищення експорту Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-07-2018

        5 липня 2018 року у Львівській ОДА відбулась нарада з питань реалізації експортного потенціалу Львівської області. До заходу, який провів очільник області Олег Синютка за участі почесних консулів та голів РДА, долучився начальник Держекоінспекції у Львівській області Микола Маланич.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 73 - 81 з 683