Новини
У річку Свиня скидаються неочищені стічні води Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-02-2018

          22 лютого 2018 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено заходи державного контролю за дотриманням норм природоохоронного законодавства на території м. Жовква.

         В ході проведення рейдової перевірки держінспекторами з ОНПС виявлено витік стічної води з каналізаційної мережі з подальшим потраплянням у річку Свиня. На місці витоку працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції було відібрано проби води.

 

Детальніше...
 
Відбулося засідання робочої групи щодо діяльності РЛП «Знесіння» Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-02-2018

        Сьогодні, 27 лютого 2018 року відбулося засідання робочої групи з напрацювання пропозицій щодо діяльності РЛП «Знесіння» за участю начальника Держекоінспекції Миколи Маланича.

        В ході наради було обговорено питання винесення в натуру меж шести ділянок регіонального ландшафтного парку за участю комісії, що складатиметься з представників Львівської міської ради, РЛП «Знесіння», Держекоінспекції у Львівській області, відділу Держгеокадастру у м. Львові, управління з контролю за використанням та охороною земель при Держгеокадастрі у Львівській області та громадськості.

Детальніше...
 
Державна політика у сфері поводження з відходами Надрукувати Надіслати електронною поштою

        27-02-2018

        Поводження з відходами – поняття, яке об'єднує цілу низку певних комплексних дій: запобігання утворенню відходів; їхнє збирання, перевезення, сортування, зберігання, оброблення, перероблення, утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення; контроль за цими операціями та нагляд за місцями видалення.
        Ще у 2012 році до Закону України «Про відходи» внесли зміни, які визначили перелік заходів щодо обмеження та запобігання негативному впливу відходів.

Детальніше...
 
«Екологія очима дітей» Надрукувати Надіслати електронною поштою

26-02-2018

         Державна екологічна інспекція у Львівській області провела конкурс дитячого малюнку на тему «Екологія очима дітей» серед вихованців районного дитячого будинку «Рідний дім», що у с. Корналовичі Самбірського району Львівської області.

Детальніше...
 
На пості екологічного контролю МАПП «Рава-Руська» затримано вантаж Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-02-2018

         Вчора, 22 лютого 2018 року о 21:30 год. на пості екологічного контролю МАПП «Рава-Руська» працівниками відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Львівської області будо виявлено джерело іонізуючого випромінювання з перевищенням природного фону випромінювання. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 73 - 81 з 580