Новини
Лось потрапив під колеса авто Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-04-2018

        14 квітня 2018 року на автодорозі напрямку Жовква – Рава-Руська в урочищі Комарівка автомобіль марки Reno збив лося, який раптово вибіг на дорогу та спричинив ДТП. Внаслідок пригоди тварина загинула, потерпілих немає.

Детальніше...
 
Відбулося засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-04-2018

         Сьогодні, 13 квітня 2018 року, начальник Інспекції Микола Маланич взяв участь у черговому засіданні постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради.

Детальніше...
 
Відбулась нарада щодо карстового обвалу поблизу Стебника Надрукувати Надіслати електронною поштою

12-04-2018

        Сьогодні, 12 квітня, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич прийняв участь засіданні робочої групи з розслідування обвалу, який утворився внаслідок діяльності ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

        Захід відбувся у під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірини Гримак та за участі представника Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Івана Шастуна.

Детальніше...
 
Працівники Інспекції проводять екологічно-просвітницьку роботу Надрукувати Надіслати електронною поштою

12-04-2018

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено навчання (нараду) з працівниками структурних підрозділів Жовтанецької сільської ради (об’єднаної територіальної громади) Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Детальніше...
 
Відбулася робоча зустріч з питань запобігання НС внаслідок діяльності СГХП “Полімінерал” Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-04-2018

        Сьогодні, 11 квітня 2018 року, начальник Інспекції Микола Маланич, представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Шастун, керівник Департаменту екології і природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник, т.в.о. директора Департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА Олександр Харчук, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник та голови органів місцевого самоврядування оглянули провалля поблизу дороги на Трускавець.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 82 - 90 з 630