Новини
Результати лабораторних досліджень забруднених вод річки Миклашівка Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-11-2017

        Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Львівській області проведено лабораторні аналізи відібраних проб води із річки Миклашівка на території Пустомитівського району та м. Винники.

         За результатами вимірювань встановлено наступне:
Детальніше...
 
Двоє мешканців Стрийського району незаконно вполювали самку козулі Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-11-2017

        Працівниками оперативного відділу Держекоінспекції у Львівській області спільно із державним районним мисливствознавцем Стрийського району проведено заходи державного контролю на території Стрийщини.

         В ході проведення перевірки у лісових мисливських угіддях поблизу с. Подорожнє Стрийського району, наданих в користування Стрийській РО УТМР виявлено двох громадян, які проводили незаконне полювання  з гладкоствольною рушницею марки ІЖ-27 та собакою мисливської породи. Внаслідок полювання правопорушники незаконно добули одну особину самки козулі, що є порушенням ст.ст. 14, 17 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».
Детальніше...
 
Відбулося засідання Комітету з питань економічної політики щодо техногенної катастрофи у м. Стебник Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-11-2017

        Вчора, 15 листопада 2017 року у м. Києві відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики  стосовно техногенної катастрофи, що сталася у м. Стебник Львівської області. Учасниками засідання стали начальник Держекоінспекції Микола Маланич та директор Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник.

          На засіданні обговорено ситуацію, що склалась внаслідок обвалу карстових порід у зоні рудника №2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал». Наголошено на необхідності виділення коштів для ліквідації наслідків техногенного лиха.
Детальніше...
 
В смт. Журавно затримано двох громадян із забороненими знаряддями лову Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-11-2017

        Працівниками відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Держекоінспекції у Львівській області спільно з громадськими інспекторами з охорони довкілля проведено заходи держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території  Жидачівського та Перемишлянського районів.

Детальніше...
 
У смт. Брюховичі незаконно складуються тверді побутові відходи Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-11-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області в рамках розгляду звернення проведено позапланову перевірку щодо фактів незаконного зберігання та розміщення відходів в смт. Брюховичі Львівської області.

        В ході проведення перевірки встановлено, що на території військового містечка № 210 в смт. Брюховичі по вулиці Прилуцькій, 14 Шевченківського району м. Львова несанкціоновано складуються тверді побутові відходи в кількості 5-ти насипів загальним об’ємом 78 куб., що є порушенням ст. 164 Земельного кодексу України, ст. 35 Закону України “Про охорону земель” та ст. 52 КУпАП.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 82 - 90 з 520