Новини
Біля смт. Новий Яричів незаконно вивозять відходи від забою птиці Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-02-2017

         За результатами здійснення державного нагляду 22.02.2017р. на території Кам’янка-Бузького району держінспекторами з ОНПС Львівської області виявлено факт незаконний вивіз відходів виробництва від забою птиці (нутрощів, пір’я, крові) вантажним автомобілем-самоскидом марки КАМАЗ-5511. Даним автомобілем було вивантажено 10 м.куб. відходів на територію, де розташоване несанкціоноване сміттєзвалище біля смт. Новий Яричів Кам’янка-Бузького району.

Детальніше...
 
В с. Добряни Стрийського району незаконно зрізано 12 дерев Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-02-2017

        21 лютого 2017 року держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено держконтроль на території Стрийського району.

В ході проведення рейдової перевірки у с. Добряни, Стрийського р-ну виявлено пошкоджені дерева до ступеня припинення росту породи клен–явір 8 шт. та породи в’яз шорсткий 4 шт. Розмір заподіяної державі шкоди становить 24 950 грн.
Детальніше...
 
У Держекоінспекції відбулася на рада з громадськістю Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-02-2017

         15 лютого 2017 року в приміщенні Держекоінспекції у Львівській області за участю директора Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Гречаника Р.М. відбулася нарада із представниками громадських організацій з метою висвітлення найпроблемніших питань екологічного характеру Львівської області та м. Львова зокрема. До обговорення долучилися член Громадської ради Львівської облдержадміністрації та ГС «Асоціація бойових мистецтв та єдиноборств» Лойко І.М., член Громадської ради та екокомісії при Львівській облдержадміністрації Депа Р.І., член Громадської ради Львівської облдержадміністрації  та завідувач кафедри екології ЛНУ ім.. І.Франка Мамчур З.І., голова ГО «Жіночий вибір України» Середа Г.С. та член Громадської ради і голова комісії з питань екології та надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації Біляк М.В.

Детальніше...
 
Держінспектори з ОНПС проводять виховні уроки для учнів Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-02-2017

         З метою запобігання спалювання сухої рослинності, вирубки лісових масивів, знищення первоцвітів та бережного ставлення до навколишнього природного середовища державні інспектори з ОНПС Львівської області проводять виховні уроки для учнів різних класів по всіх районах області. Зокрема, працівники Держекоінспекції наголошують на необхідності роздільного збирання відходів, що суттєво зменшує негативний вплив для довкілля, недопущенні викидання побутового сміття в лісах, ярах та узбіччях доріг, а також обов’язково прибирати сміття після відпочинку на природі.

Детальніше...
 
З робочим візитом Львівщину відвідав Володимир Кістіон Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-02-2017

        Сьогодні, 2 лютого, з робочою поїздкою на Львівщині перебуває Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон.

         Спільно із керівництвом області Віце-прем’єр-міністр відвідав Львівський полігон твердих побутових відходів та породний відвал (терикон) на території Сокальського району. До заходів долучився і начальник Держекоінспекції Микола Маланич.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 82 - 90 з 362