Новини
В околицях с. Бережниця Стрийського району незаконно зрізано 1095 дерев Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-02-2018

     В рамках розгляду звернень громадян працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено позапланові перевірки Стрілківської та Станківської сільських рад Стрийського району щодо законності вирубки дерев в околицях с. Бережниця Стрийського району Львівської області.

         В ході проведення перевірок на території Стрілківської сільської ради було виявлено незаконну вирубку дерев різних порід в кількості 1039 штук, розмір розрахованої шкоди становить 7 695 827,73грн в тому числі за незаконну зрізку 30 дерев різних порід на території парку-пам`ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк XIX століття» (261 056 грн).
Детальніше...
 
Держекоінспекція провела співбесіду з претендентами на громадських інспекторів Надрукувати Надіслати електронною поштою

07-02-2018

        Сьогодні, 07 лютого 2018 року відбулася співбесіда з претендентами, які виявили бажання стати громадськими інспекторами з охорони довкілля.

         Після опрацювання та оцінювання письмових відповідей і практичних завдань начальниками інспекційних відділів, за умови набрання 60 і більше балів із 100 Держекоінспекцією у 10-денний термін видаються посвідчення.
Детальніше...
 
На території заказника «Діброва» виявлено незаконну зрізку 4 дерев Надрукувати Надіслати електронною поштою

06-02-2018

        Державною екологічною інспекцією у Львівській області проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Жидачівського району.

        В ході проведення рейдової перевірки виявлено факт незаконної зрізки 4 дерев порід дуб та граб не встановленими особами  в кв. 286 Ходорівського  лісництва на території загальнозоологічноого заказника державного значення «Діброва», що охороняється ДП «Стрийський ЛГ».
Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС Надрукувати Надіслати електронною поштою
06-02-2018

        Сьогодні, 06 лютого 2018 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за участю начальника Держекоінспекції М. Маланича, директора Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Р. Гречаник та ін. щодо ситуації на полігоні твердих побутових відходів ЛКП “Збиранка”.

         За підсумками обстеження дамби на основному відстійнику інфільтратів робочою групою зроблено висновок, що стан дамби у Грибовичах не відповідає будівельним нормам.
Детальніше...
 
Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-02-2018

        Сьогодні, 02 лютого 2018 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за участю начальника Держекоінспекції М. Маланича, директора Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Р. Гречаника, директора Департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА О. Харчука та ін. щодо ситуації на полігоні твердих побутових відходів ЛКП “Збиранка”.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 82 - 90 з 580