Новини
Проводиться перевірка ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс» Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-06-2017

        15 червня 2017 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області розпочато позапланову перевірку ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс».

        В ході обстеження місця витоку дизпалива, що сталося 29.05.2017р. внаслідок незаконної врізки виявлено, що під час аварійно-ліквідаційних робіт формування ЛВДС–1К ДП «Прикарпатзахідтранс» встановлено 2 гідрозатвори на безіменному потічку, сліди райдужних плям на поверхні води річок Яблунька та Стрий відсутні. Витоку дизпалива на грунт не спостерігається.
Детальніше...
 
Незаконна зрізка дерев у ДП «Старосамбірське ДГ» завдала державі збитків на суму 110 824 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-06-2017

         Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено заходи державного контролю на території Старосамбірського району Львівської області. В ході перевірки  поблизу с. Тисовиця в кв.1 Головецького лісництва ДП «Старосамбірське ЛМГ» виявлено незаконну рубку 22 дерев породи ялиця, сосна та смерека. Крім цього, біля лісового масиву Головецького лісництва  виявлено готову лісопродукцію, а саме: 10 хлистів довжиною 16-19 метрів породи сосна, смерека та ялиця. Слід зазначити, що виявлена незаконна рубка проведена на території, що належить до територій природно – заповідного фонду України, а саме Регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди». 

Детальніше...
 
Проводиться конкурс «Екологічно чистий населений пункт» Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-06-2017

         На території Львівської області серед міст обласного та районного значення, селищ та сіл проводиться щорічний обласний конкурс «Екологічно чистий населений пункт». Переможцями Конкурсу визначаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів з:

Детальніше...
 
Незаконна зрізка дерев у ДП «Дрогобицьке ДГ» завдала державі збитків на суму 852 218,53 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

14-06-2017

         В рамках розгляду звернення громадянина Держекоінспекцією у Львівській області проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства про охорону, захист, використання та відтворення лісів щодо законності проведення рубки лісу в кварталі 82 виділу 2.2 пл.2,5 га Гаївського лісництва ДП «Дрогобицьке лісове господарство» .

Детальніше...
 
По вул. Куліша обгоріли та згоріли повністю 12 дерев Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-06-2017

        Під час проведення державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства  на території Галицького району м. Львова по вул. Куліша (навпроти ТРЦ «Форум») внаслідок пожежі закинутого кіоску працівниками Держекоінспекції виявлено 12 дерев, що обгоріли та згоріли повністю порід модрина, ялина колюча, ялівець, черешня, липа та каштан.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 82 - 90 з 440