Новини
Микола Маланич взяв участь в нараді щодо спалювання сухої рослиності Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-03-2017

        Сьогодні, 01 березня 2017 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації за ініціативи заступника голови Львівської ЛОДА Ірини Гримак за участю начальника Держекоінспекції Миколи Маланича, директора Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслана Гречаника та начальника ГУ ДСНС у Львівській області Сергія Дмитровського було проведено нараду з метою обговорення спільних заходів щодо запобігання спалювання сухої рослинності.

         Ірина Гримак закликала активізувати роботу щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та лісових пожеж на території області.
Детальніше...
 
Нетверезий житель с. Пісочна спалював суху траву Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-03-2017

        28 лютого 2017 року працівниками оперативного відділу Держекоінспекції під час здійснення заходів державного контролю щодо запобігання спалювання сухої рослинності на території Миколаївського району біля с. Розвадів (неподалік траси Київ-Чоп) виявлено громадянина Р., жителя с. Пісочна Миколаївського району, який здійснював підпал сухої рослинності на ділянці площею 0,5 га.

Детальніше...
 
13-17 березня 2017 року відбудуться курси підвищення кваліфікації для державних та громадських інспе Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-03-2017

        Державна екологічна інспекція у Львівській області інформує, що відповідно до плану проведення курсів підвищення кваліфікації, Державна екологічна інспекція України спільно з Державною екологічною Академією післядипломної освіти та управління Мінприроди України планує за рахунок бюджетного фінансування  провести з 13 по 17 березня 2017 року курси підвищення кваліфікації державних інспекторів відповідних територій та громадських інспекторів з охорони довкілля за темою: «Організація та здійснення державного контролю у сфері охорони тваринного світу».

Детальніше...
 
10-14 квітня 2017 року відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-03-2017

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 10-14 квітня 2017 року.

Детальніше...
 
Держекоінспекція закликає не зривати та не купувати первоцвіти! Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-02-2017

        Щовесни на території України і суміжних країн надзвичайно великих обсягів набуває торгівля ранньоквітучими весняними рослинами – так званими первоцвітами. Масовий збір на продаж квітконосів рідкісних рослин призводить до послаблення, а у невеличких місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Крім цього, дуже часто первоцвіти знищуються з кореневою частиною, що призводить до фізичного знищення популяцій.

         Щороку навесні в Україні проводиться операція «Первоцвіт», яка  направлена на припинення збору, перевезення та торгівлі зникаючими первоцвітами.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 82 - 90 з 370