Новини
З приводу публікації на сайті Інформаційної агенції «Вголос» Надрукувати Надіслати електронною поштою

10-11-2017

        З приводу публікації 08.11.2017 на сайті Інформаційної агенції «Вголос» повідомлення про діяльність ТзОВ «Онур Конструкціон Інтершешинл» (заголовок «У Рясному концентрація фенолу у повітрі перевищує норму на 28%, – незалежна експертиза»), повідомляємо наступне:

Детальніше...
 
КП «Радехівське МВКГ» завдало державі збитки на суму 10 439, 27 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

09-11-2017

         Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства КП «Радехівське міське водоканалізаційне господарство».

Детальніше...
 
Розпочато роботи щодо відведення русла р. Вишниця Надрукувати Надіслати електронною поштою

07-11-2017

         Держекоінспекція у Львівській області інформує, що на місці, де стався розкол грунту поруч з р. Вишниця розпочато проведення робіт з метою відведення русла річки, що запобігатиме її впаданню у провалля. Першочергову проблему усунуто.

Детальніше...
 
У Буському РТМіР «Лісівник» та ТМіР «Крижень» полювання проводиться згідно ліцензій Надрукувати Надіслати електронною поштою

07-11-2017

         Працівниками відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу Держекоінспекції у Львівській області проведено заходи держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території  Пустомитівського, Кам’янка-Бузького, Буського та Золочівського районів.

Детальніше...
 
18-22 грудня 2017 року відбудуться курси підвищення кваліфікації екологічних служб суб’єктів господа Надрукувати Надіслати електронною поштою

06-11-2017

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 18-22 грудня 2017 року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 10 - 18 з 440