Новини
Держекоінспекція закликає відмовитись від поліетиленових пакетів! Надрукувати Надіслати електронною поштою

21-12-2017

        З використанням поліетилену у побуті вже давно борються активісти у всьому світі. Трильйони тонн поліетилену щороку опиняються на смітнику, заражаючи землю токсичними речовинами. Однак, в Україні ж поки немає жодного закону, який би обмежував продаж або ж взагалі заборонив продавати поліетиленові пакети.

         Держекоінспекція у Львівській області закликає зменшити використання або взагалі відмовитись від них та нагадує про шкоду пластикових пакетів для довкілля:
Детальніше...
 
Держінспекторами з ОНПС активно проводиться «Операція «Новорічна ялинка-2017» Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-12-2017

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області було проведено заходи державного контролю в місцях можливої торгівлі та реалізації хвойних насаджень на території Жовківського району.

         Слід зазначити, що в ході рейдових перевірок в містах Рава-Руська та Жовква фактів незаконної торгівлі ялинками не виявлено.
Детальніше...
 
Результати досліджень проб грунту, відібраних біля місць зберігання гудронів Надрукувати Надіслати електронною поштою

18-12-2017

        Держекоінспекцією проведено лабораторні дослідження проб ґрунту,  відібраних 27.11.2017 на території  Грибовицької сільської ради  біля місць зберігання кислих гудронів.

Детальніше...
 
Діти отримали подарунки до дня Святого Миколая Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-12-2017

        15 грудня 2017 року працівники Держекоінспекції стали помічниками Святого Миколая та відвідали із невеличким дійством дитячий будинок «Рідний дім» у с. Корналовичі Самбірського району.  Вихованці почули від Святого Миколая теплі слова, натомість потішили своїми щирими  розповідями, піснями та віршами. В подарунок діти отримали необхідні речі та солодощі.

Детальніше...
 
Василь Стрищак взяв участь в засіданні стосовно ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал» Надрукувати Надіслати електронною поштою

13-12-2017

        Вчора, 13 грудня 2017 року, відбулося засідання робочої групи з розслідування обвалу, який утворився внаслідок діяльності ПАТ «СТебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» і напрацювання заходів із забезпечення екологічної рівноваги на території Стебницького калійного родовища.  

        Під час зустрічі обговорено необхідність повторного обстеження території гірничого відводу з метою виявлення фактів потрапляння вод річки Вишниця та інших поверхневих вод у підземні виробітки рудника № 2 та оформлення дефектного акту з напрацюванням першочергових заходів, що потребують реалізації.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 10 - 18 з 479