Новини
Всеукраїнська екологічна ліга провела круглий стіл Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-03-2018

        Вчора, 02 березня 2018 року за участю представників Держекоінспекції у Львівській області відбулося засідання круглого столу «Екологічні проблеми Львівської області та шляхи їх розв’язання» під егідою Всеукраїнської екологічної ліги.

        В ході засідання було обговорено наступні теми:

Детальніше...
 
Відбулася акція «Не рви первоцвітів» Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-03-2018

        Сьогодні, 01 березня 2018 працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області взяли участь в акції «Не рви первоцвітів», що відбулася у центрі міста Львова.

         В рамках проведення акції за участю представників Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації та львівських студентів було роздано інформаційні буклети та паперові квіти, зроблені учнями різних шкіл. Окрім, наголошення на забороні зривати та купувати ранньоквітучі рослини небайдужі вітали перехожих з першим днем весни!
Детальніше...
 
Відбулося засідання комісії щодо розгляду звернень громадян Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-03-2018

         Вчора, 28 лютого 2018 року за участю представників Держекоінспекції у Львівській області відбулося комісійне засідання щодо розгляду звернень громадян стосовно ймовірного порушення вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Жовківський племптахорепродуктор» та глиняним кар’єром, що розташовані на території с. Мервичі Жовківського району.

Детальніше...
 
У річку Свиня скидаються неочищені стічні води Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-02-2018

          22 лютого 2018 року працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено заходи державного контролю за дотриманням норм природоохоронного законодавства на території м. Жовква.

         В ході проведення рейдової перевірки держінспекторами з ОНПС виявлено витік стічної води з каналізаційної мережі з подальшим потраплянням у річку Свиня. На місці витоку працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції було відібрано проби води.

 

Детальніше...
 
Відбулося засідання робочої групи щодо діяльності РЛП «Знесіння» Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-02-2018

        Сьогодні, 27 лютого 2018 року відбулося засідання робочої групи з напрацювання пропозицій щодо діяльності РЛП «Знесіння» за участю начальника Держекоінспекції Миколи Маланича.

        В ході наради було обговорено питання винесення в натуру меж шести ділянок регіонального ландшафтного парку за участю комісії, що складатиметься з представників Львівської міської ради, РЛП «Знесіння», Держекоінспекції у Львівській області, відділу Держгеокадастру у м. Львові, управління з контролю за використанням та охороною земель при Держгеокадастрі у Львівській області та громадськості.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 10 - 18 з 520