Новини
В селі Лелехівка Яворівського району незаконно зрізано 186 дерев Надрукувати Надіслати електронною поштою

08-05-2018

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Яворівського району.

Детальніше...
 
У с. Винники Дрогобицького району виявлено незаконний забір гравію Надрукувати Надіслати електронною поштою

07-05-2018

        Держінспекторами з ОНПС Львівської області спільно з  працівниками УЗЕ у Львівській області ДЗЕ НП України та старшим слідчим Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Дрогобицького району.

Детальніше...
 
Голова смт. Немирів не виконує законні розпорядження Інспекції Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-05-2015

         За результатами проведених заходів державного контролю на території Немирівської селищної ради Яворівського району працівниками Інспекції виявлено несанкціоноване розміщення відходів. Відповідно до ст.ст. 12, 21 Закону України «Про відходи» та п.6 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.1998р. № 1217 «Про порядок виявлення та облік безхазяйних відходів» Інспекцією скеровано листи щодо вжиття заходів реагування на адресу Немирівської селищної ради.

Детальніше...
 
Львівська ОДА звернулась до Уряду із питанням підняття штрафів за випалювання сухостою Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-05-2018

        Сьогодні, 04 травня 2018 року, під головуванням Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка за участю начальника Інспекції Миколи Маланича відбулось засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо запобігання та протидії масовим пожежам у лісах, на торфовищах та сільгоспугіддях у літній період, а також стану підготовки місць масового відпочинку людей на водних об’єктах.

Детальніше...
 
Відбулася нарада з громадськими інспекторами з охорони довкілля Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-05-2018

        Сьогодні, 04 травня 2018 року, в приміщенні Інспекції відбулася нарада з громадськими інспекторами з охорони довкілля.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 10 - 18 з 580