Новини
Дамби мулових полів ЛКП «Львівводоканал» укріплено Надрукувати Надіслати електронною поштою

05-09-2018

         31 серпня 2018 року в межах проведення держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства в районі очисних споруд м. Львова працівниками Інспекції обстежено територію мулових майданчиків МКП «Львівводоканал». 

Детальніше...
 
У Львові обіцяють цілодобово моніторити в’їзд сміттєвозів на перевантажувальну станцію Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-09-2018

        На в'їзді до перевантажувальної станції на вулиці Північній у Львові тепер стоїть шлагбаум. З 1 вересня тут цілодобово вартують муніципали, аби компанія АВЕ знову не нагромаджувала відходів. Так вирішив виконком міськради. Однак вантажівки, які розвозять сміття полігонами області і навіть країни, і далі їдуть сюди на завантаження. В компанії «АВЕ-Львів» пояснюють, що відходи тут більше не складують.

Детальніше...
 
22-26 жовтня 2018 року відбудуться курси підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб Надрукувати Надіслати електронною поштою

03-09-2018

         Державна екологічна інспекція у Львівській області запрошує Вас до участі у чергових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів природоохоронних служб підприємств на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання», що проводить Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління протягом 22-26 жовтня 2018 року. 

Детальніше...
 
Результати перевірки МКП «Житлово-комунальне управління» м. Миколаїв Надрукувати Надіслати електронною поштою

31-08-2018

        Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області було проведено планову перевірку Міського комунального підприємства «Житлово-комунальне управління» м. Миколаїв.

        За результатами проведеної перевірки держінспекторами з ОНПС виявлено на підприємстві порушення ст. ст. 17 та 35-1 Закону України «Про відходи».

Детальніше...
 
ТзОВ «Ферум» відшкодував збитки за забруднення землі Надрукувати Надіслати електронною поштою

30-08-2018

        Під час проведення планової перевірки ТзОВ «Ферум» працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції було відібрано проби грунту на місці зберігання побутових відходів.

        За результатами проведених лабораторних досліджень виявлено перевищення вмісту забруднюючих речовин відносно фонових показників.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 10 - 18 з 683