Новини
Магерівський лісгосп відшкодував збитки за суму 22 698 грн Надрукувати Надіслати електронною поштою

06-11-2018

          Працівниками Інспекції протягом 12-22 липня 2016 року було проведено позапланову перевірку Магерівського лісгоспу ДП «Львівський військовий лісокомбінат», в ході якої виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме відсутність дозволу на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря від стаціонарних джерел. Сума збитків завданих державі становила 22 698 грн. У зв’язку із відмовою від добровільної сплати заподіяної шкоди Інспекцією будо скеровано позовну заяву у Господарський суд Львівської області.

Детальніше...
 
У м. Дубляни не прибирають несанкціоновано розміщені відходи Надрукувати Надіслати електронною поштою

06-11-2018

         Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Львівської області проведено черговий держконтроль на території Дублянської міської ради, де 10 жовтня 2018 були виявлені несанкціоновані складування твердих побутових відходів з елементами спалювання.

        В ході проведеного держконтролю встановлено, що виявлені несанкціоновані складування твердих побутових відходів неліквідовані та їх власників не встановлено.

Детальніше...
 
На Самбірщині внаслідок ДТП зазнав травм олень благородний Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-11-2018

        Державною екологічною інспекцією у Львівській області з'ясовуються  обставини, що мали місце 30 жовтня 2018 року на трасі Львів-Самбір біля с. Завидовичі Городоцького району.  В межах території мисливських угідь, наданих у користування Городоцькій районній організації УТМР внаслідок автопригоди було травмовано самця оленя благородного. На місці події єгерською службою Городоцької р/о УТМР та фахівцями Держпродспоживслужби Городоцького району тварині було надано ветеринарну допомогу та доставлено в клініку факультету ветеринарної медицини ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького.

Детальніше...
 
Сьогодні відкрито сонячну електростанцію «Яворів-1» Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-11-2018

        Сьогодні, 1 листопада, в рамках XVIII Міжнародного економічного форуму за участі першого заступника начальника Інспекції Романа Конопади урочисто відкрито сонячну електростанцію «Яворів-1».

        Слід зазначити, що проект СЕС «Яворів-1» І черга (потужність 36 МВт) реалізовано спільно із ЄБРР, Фондом чистих технологій Світового Банку, Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (NEFCO) та Інвестиційним фондом для країн, що розвиваються (IFU).
Детальніше...
 
Роман Конопада взяв участь в урочистостях до 100-річчя Листопадового чину Надрукувати Надіслати електронною поштою

01-11-2018

        Сьогодні, 1 листопада, перший заступник начальника Інспекції Роман Конопада взяв участь в урочистих заходах щодо відкриття та освячення  пам’ятника, створеного до 100-річчя Західноукраїнської  Республіки. 

         Пам’ятний знак заввишки понад 8 метрів та площу навколо нього облаштували на розі вул. Огієнка та Листопадового Чину.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 10 - 18 з 721