Вакансії
Заступник начальника відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Львівської Надрукувати Надіслати електронною поштою

Заступник начальника відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Львівської області

Умови проведення конкурсу

Документи подаються до 27 жовтня 2016.

 
Результати проведення конкурсу від 04 жовтня 2016 року Надрукувати Надіслати електронною поштою

За результатами проведення конкурсу, який відбувся 04 жовтня 2016 року визначено наступних переможців:

1. На вакантну посаду "Завідувач юридичного сектору Державної екологічної інспекції у Львівській області"- Садлівська Юлія Ярославівна.

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднене на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби від 14 вересня 2016 року за №436.

2. На вакантну посаду "Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Львівської області"- Мельник Наталія Михайлівна.

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднене на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби від 14 вересня 2016 року за №437.

 
Головний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю, 1 вакансія Надрукувати Надіслати електронною поштою

Головний спеціаліст відділу інструментально-лабораторного контролю - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Львівської області (1 вакансія - на час соціальної відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника)

Умови проведення конкурсу

Документи подаються до 28.09.2016.

 
Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря,1 вакансія Надрукувати Надіслати електронною поштою

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря-державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Львівської області (1 вакансія - на час соціальної відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника)

Умови проведення конкурсу

Документи подаються до 28.09.2016.

 
Завідувач юридичного сектору (1 вакансія) Надрукувати Надіслати електронною поштою

Завідувач юридичного сектору(1 вакансія)

Умови проведення конкурсу

Документи подаються до 28.09.2016.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 19 - 23 з 23