Вакансії
Провідний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря,1вакансія Надрукувати Надіслати електронною поштою

Провідний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря,1 вакансія (по строковому трудовому договору на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною до трьох років)

Умови проведення конкурсу

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня публікації інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.


 
Головний спеціаліст відділу оперативного контролю, 1 вакансія Надрукувати Надіслати електронною поштою

Головний спеціаліст відділу оперативного контролю, 1 вакансія

Умови проведення конкурсу

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби

 
Результати проведення конкурсу від 26 грудня 2016 року Надрукувати Надіслати електронною поштою

За результатами проведення конкурсу, який відбувся 26 грудня 2016 року визначено наступних переможців:

1. На вакантну посаду "Головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ"- Доняк Мар'яна Юріївна.

2. На вакантну посаду "Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Львівської області"- Замчала Зоряна Ігорівна.

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднене на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби.

 
Провідний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря,1вакансія Надрукувати Надіслати електронною поштою

Провідний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря (1 вакансія - на час соціальної відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника)

Умови проведення конкурсу

Документи подаються до 20.12.2016.

 
Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря,1 вакансія Надрукувати Надіслати електронною поштою

Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря (1 вакансія - на час соціальної відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника)

Умови проведення конкурсу

Документи подаються до 20.12.2016.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 10 - 18 з 21