Вакансії
Перелік документів для участі у конкурсі Надрукувати Надіслати електронною поштою

Перелік документів для участі у конкурсі

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру (Відповідно до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.07.2016 за № 958/29088, з 1 січня 2017 року подання декларацій здійснюється згідно з Законом «Про запобігання корупції» шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Форма особової картки

Заява для осіб, які бажають взяти участь у конкурсі, мають інвалідність та потребують розумного пристосування

Заява про участь у конкурсі

 

 

 
Результати проведення конкурсу від 27 лютого 2017 року Надрукувати Надіслати електронною поштою

За результатами проведення конкурсу, який відбувся 27 лютого 2017 року визначено наступних переможців:

1. На вакантну посаду "Головний спеціаліст відділу оперативного контролю - Зелінський Володимир Олексійович.

2. На вакантну посаду "Провідний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Львівської області"- переможця не визначено.

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднене на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби.

 
Провідний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря,1вакансія Надрукувати Надіслати електронною поштою

Провідний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря,1 вакансія (по строковому трудовому договору на час відпустки основного працівника по догляду за дитиною до трьох років)

Умови проведення конкурсу

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня публікації інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.


 
Головний спеціаліст відділу оперативного контролю, 1 вакансія Надрукувати Надіслати електронною поштою

Головний спеціаліст відділу оперативного контролю, 1 вакансія

Умови проведення конкурсу

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби

 
Результати проведення конкурсу від 26 грудня 2016 року Надрукувати Надіслати електронною поштою

За результатами проведення конкурсу, який відбувся 26 грудня 2016 року визначено наступних переможців:

1. На вакантну посаду "Головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного, документального, матеріально-технічного забезпечення і взаємодії з громадськістю та ЗМІ"- Доняк Мар'яна Юріївна.

2. На вакантну посаду "Головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Львівської області"- Замчала Зоряна Ігорівна.

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднене на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 10 - 18 з 23