Результати перевірки Винниківського лісництва Надрукувати Надіслати електронною поштою

29-07-2016

        Працівники Держекоінспекції за участю громадського активіста В. Майбороди провели позапланову перевірку щодо законності проведення рубок лісу на території Винниківського лісництва ДП «Львівське лісове господарство».

        В ході перевірки встановлено, що підставою для видачі лісорубного квитка стали матеріали безперервного лісовпорядкування, проведеного Львівською держлісовпорядною експедицією, якою запроектовано проведення вищезазначених рубок рідколісся.

        Крім цього, на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення відповідно до ст. 9-1 Закону України « Про природно-заповідний фонд України» ДП «Львівське ЛГ» отримало ліміт, яким передбачено проведення рубки рідколісся в кварталі 61 виділ 10 на площі 5,8 га, кварталі 15 виділ 3,2  на площі 0.9 га, кварталі 16 виділ 2.1 на площі  3,2 га.

        Львівською лісовпорядною експедицією в кварталі 15 виділ 3 на площі 0.9 га, кварталі 16 виділ 2 на площі 3,2 га, квартал 61 виділ 10 на площі 5,8 га Винниківського лісництва ДП «Львівське ЛГ» матеріалами безперервного лісовпорядкування запроектовано проведення рубок рідколісся. Варто зазначити, що наявність такого виду рубок  не передбачено чинними нормативно-правовими актами.

        Державною екологічною інспекцією у Львівській області в порядку ст.214 КПК України надіслано матеріали перевірки, проведеної в Винниківському лісництві ДП «Львівське лісове господарство» в Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції України.
 
< Попередня   Наступна >