Микола Маланич взяв участь у засіданні оперативного штабу з ТЕБ та НС Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-06-2017

         Сьогодні, 22 червня 2017 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Зубка Г.Г. відбулося засідання оперативного штабу з ТЕБ та НС з метою затвердження плану заходів щодо поводження із ТПВ у Львові за участі начальника Держекоінспекції Миколи Маланича.

        Голова Львівської ОДА Олег Синютка під час засідання зауважив, що за результатами комісії буде розроблений план-графік, погоджені з міськими головами терміни та обсяги приймання сміття; наприкінці дня заплановано зібрати перевізників ТПВ для узгодження графіків вивозу сміття зі Львова.

        За словами Олега Синютки, двічі на тиждень буде засідати обласна комісія з надзвичайних ситуацій і щоденно відбуватимуться наради з перевізниками ТПВ.

        Крім того, голова Львівської ОДА поінформував, що сьогодні, 22 червня, він звернувся до міського голови м. Львова  щодо делегування функцій з вивозу ТПВ Львівській облдержадміністрації. «Ми готові взяти на себе такі організаційні заходи: у короткостроковій перспективі – очистити місто, у середньотерміновій – налагодити системний вивіз сміття, у 2019 році ввести в експлуатацію комплекс з утилізації і переробки ТПВ на території Львова і Львівщини», - сказав він.

         Слід зазначити, що доручення міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковими для виконання.
 
< Попередня   Наступна >