Результати планових перевірок діяльності лісових господарств Надрукувати Надіслати електронною поштою

12-07-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області проведено позапланові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства про охорону, захист, використання та відтворення лісів щодо законності проведення рубки лісу у лісових господарствах Львівської області.

        В ході проведення перевірки ДП «Дрогобицький ЛГ» виявлено незаконну рубку 307 дерев різних порід, що завдало шкоду навколишньому природному середовищу на суму 1 970 913 грн. Крім цього, на території Ралівської сільської ради, що безпосередньо прилягає до лісового масиву ДП «Дрогобицький ЛГ» виявлено незаконну рубку 106 дерев, розмір завданої шкоди довкіллю становить 411 150 грн. Матеріали перевірки скеровано в правоохоронні органи в порядку ст. 214 КПК України для встановлення винних осіб.

        Під час перевірки Славського ДЛГП «Галсільліс» держінспекторами з ОНПС виявлено факт незаконної рубки 31 дерева породи ялина, розмір заподіяної шкоди становить 307 684 грн. Матеріали скеровані в правоохоронні органи для вжиття заходів реагування.

        В результаті перевірки ДП «Буське ЛГ» встановлено факт знищення до ступеня припинення та не припинення росту 149 дерев різних порід, пошкоджених низовою пожежою. Розмір шкоди заподіяної лісу становить 590 796 грн. Матеріали перевірки скеровані в правоохоронні органи для встановлення винних осіб.
 
< Попередня   Наступна >