Увага: пожежонебезпечний період! Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-08-2017

       У зв’язку із настанням сухої спекотної погоди Державна екологічна інспекція у Львівській області закликає не спалювати стерню, солому, суху рослинність.

        Спалювання стерні дуже часто переростає у великомасштабні пожежі. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко!

 

       Слід зазначити, що крім шкоди, що буде завдана довкіллю та здоров’ю людей, порушник нестиме відповідальність за вчинені дії.

       З метою недопущення спалювання рослинності та її залишків, а також запобігання виникненню пожеж та їх розповсюдження на лісові насадження, торфовища, населені пункти, рейдові групи з числа держінспекторів з охорони навколишнього природного середовища упродовж пожежонебезпечного періоду здійснюють заходи держконтролю на території області щодо виявлення фактів порушення природоохоронного законодавства, притягнення винних осіб до відповідальності. У проведенні заходів активну участь приймають громадські інспектори з охорони довкілля. З початку 2017 року до адміністративної відповідальності притягнуто 180 порушників, на яких накладено штрафів на загальну суму 31 688 грн. Найбільше випадків спалювання сухої рослинності зафіксовано у Жовківському, Мостиському, Яворівському та Перемишлянському районах.
 
< Попередня   Наступна >