На території Малехівської сільської ради проведено заходи держконтролю Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-08-2017

       Державною екологічною інспекцією у Львівській області 15.08.2017 року здійснено держконтроль на території Малехівської сільської ради, що прилягає до полігону ТПВ ЛКП «Збиранка».

      У процесі держконтролю встановлено факт скиду інфільтрату з підошви зсуву у п’ять земляних збірників, що розташовані каскадом. Скид неорганізований, земляними промоїнами, збірники іррегулярної форми. У верхньому озері є шланг, поруч транспортний майданчик. Відібрано пробу інфільтрату з верхнього збірника.

       По нижньому укосу огороджуючої дамби виявлено три місця височення, в тому числі: 1- по західній частині; 1-на наріжнику; 1-по східний частині.

       Два дренажні колодязі влаштовані в тілі дамби, підтоплені, рівень води в одному співпадає з рівнем земної поверхні.

       Влаштовано за дорогою (східна частина дамби) водозбірну канаву з водозбірником дренажних вод. Є шланг для відкачки вод.

       На час проведення держконтролю скид інфільтрату в поверхневі водотоки не зафіксовано, але забруднений ґрунтовий покрив, що може призвести до забруднення зони аерації і підземних вод. Відібрано проби ґрунту на забруднених ділянках.

       Техніка по перекачці інфільтрату з земляних збірників у стаціонарні збірники відсутня. Рівень води у нижньому збірнику-земна поверхня. Замірні пристрої рівнів відсутні.

       Вищенаведене є порушенням ст. 55 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та ст. 74,95,105 Водного кодексу.

       Про результати заходів держконтролю Держекоінспекція повідомила Львівську облдержадміністрацію.

Image 

 

Image 

 

Image 


 
< Попередня   Наступна >