Держекоінспекція досліджує питання щодо можливого забруднення річки в селі Зимна Вода Надрукувати Надіслати електронною поштою

17-08-2017

       Працівниками Держекоінспекції у Львівській області з метою з’ясування обставин щодо можливого забруднення річки Вишенька (Зимна Вода) проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Зимноводівської та Скнилівської сільських рад, а також у м. Львові по  вулиці Кульпарківській поблизу будинку 224.

       За вказаною адресою по вулиці Кульпарківській виявлено витік неочищених стічних вод з міського колектора. В ході обстеження на території Скнилівської сільської ради встановлено, що вода у річці має сивуватий відтінок.  Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю відібрано проби води з річки Вишенька та міського колектора, з якого відбувається витік неочищених стічних вод. Тривають дослідження.

       Для вжиття заходів з ліквідації витоків з міського колектора Держекоінспекція скерувала листа на адресу ЛМКП «Львівводоканал».

       Держекоінспекція зобов’язала голів Скнилівської та Зимноводівської сільських рад вжити невідкладних заходів для проведення інвентаризації та ліквідації джерел витоків стічних вод в межах підпорядкованої території.
 
< Попередня   Наступна >