Держекоінспекція взяла участь у навчаннях щодо локалізації та ліквідації аварійних розливів нафти Надрукувати Надіслати електронною поштою

19-09-2017

         Державна екологічна інспекція у Львівській області взяла участь у спеціалізованих навчаннях аварійно-відновлювальних формувань Філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» щодо локалізації та ліквідації аварійних розливів нафти на водній поверхні, що провдодились на р. Дністер поблизу смт. Журавно Жидачівського району Львівської області.

         До участі у навчаннях були також залучені представники територіальних підрозділів Головного управління ДСНС України у Львівській області, профільні департаменти Львівської обласної державної адміністрації та місцеві адміністрації. У якості спостерігачів у навчаннях прийняли участь представники суміжних підприємств із транспортування нафти з Республіки Білорусь та Словацької республіки.
           Під час практичного етапу навчань учасники продемонстрували вміння оперативно розгортати місткові бони (загородження для запобігання поширенню нафти на водній поверхні), гнучкі бонові загородження та спеціалізоване нафтозбірне обладнання. Аварійні підрозділи також ліквідували умовне фонтанування нафти із пошкодженого нафтопроводу (із застосуванням костюмів хімічного захисту Drager).

           "Ми приємно вражені високим рівнем спеціалізованого обладнання та навичками українських колег" - поділився емоціями від побаченого Штефан Міштаніч, начальник НПС-1 "Будковце" (АТ "Транспетрол",Словаччина), – не було зроблено жодної помилки, попри те, що було багато хвилювання та очей, які стежили за роботою аварійників". Ігор Піта, директор Філії МН "Дружба" зазначив: "Сьогоднішні навчання продемонстрували нашу здатність ліквідувати будь-яку аварійну ситуацію на нафтопроводі, адже безпечна та надійна робота Укртранснафти – наш пріоритет", - додав він.
 Image
 Image
 Image
 
< Попередня   Наступна >