На околицях Стебника провалилася карстова порода Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-10-2017

        30 вересня 2017  року між містами Трускавець та Стебник Дрогобицького району Львівської області утворилось карстове провалля діаметром 200 м та завглибшки орієнтовно 60 метрів. Постраждалих внаслідок події немає.

         Слід зазначити, що протягом  17 – 22 березня 2017 Держекоінспекцією у Львівській області проведено перевірку ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал» та видано припис про усунення виявлених порушень, підписаний суб’єктом господарювання без застережень та зауважень. Однак, керівництво підприємства відзвітувало про виконання лише одного пункту припису - провело засипку новоутворених і просілих карстових лійок.

         Держекоінспекція у Львівській області неодноразово інформувала Міністерство екології та природних ресурсів, правоохоронні органи та органи місцевоного самоврядування про стан екологічної безпеки ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал».

         Варто зазначити, що сейсмічний поштовх може призвести до розущільнення дамби хвостосховища, особливо у тій зоні, яка була пошкоджена у 1983 р, що зумовить скид розсолів у басейн р. Дністер та  може призвести до прориву рудникових вод з рудника № 2 у рудник № 1, над яким знаходиться житлова зона м. Стебник.
 
< Попередня   Наступна >