Двоє мешканців Стрийського району незаконно вполювали самку козулі Надрукувати Надіслати електронною поштою

16-11-2017

        Працівниками оперативного відділу Держекоінспекції у Львівській області спільно із державним районним мисливствознавцем Стрийського району проведено заходи державного контролю на території Стрийщини.

         В ході проведення перевірки у лісових мисливських угіддях поблизу с. Подорожнє Стрийського району, наданих в користування Стрийській РО УТМР виявлено двох громадян, які проводили незаконне полювання  з гладкоствольною рушницею марки ІЖ-27 та собакою мисливської породи. Внаслідок полювання правопорушники незаконно добули одну особину самки козулі, що є порушенням ст.ст. 14, 17 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

        На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Стрийського ВП ГУНП України у Львівській області, якими складено протокол огляду місця правопорушення та взято на зберігання тушку кози.

        Порушників природоохоронного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.85 КУпАП.

         Згідно такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання нараховано  шкоду за незаконне добування однієї особини козулі  в розмірі 32 000 грн.
 
< Попередня   Наступна >