Держекоінспекція взяла участь у тренінгомову курсі "Незаконна вирубка і торгівля лісом" Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-11-2017

        Протягом 13-17 листопада 2017 року на базі Міжнародної Правоохоронної Академії (ILEA) у м. Будапешт (Угорщина) заступник начальника Держекоінспекції у Львівській області Василь Стрищак взяв участь у тренінговому курсі "Незаконна вирубка і торгівля лісом". Окрім представників правоохоронних та контролюючих органів із України у навчаннях, організованих Міністерством юстиції США за підтримки Посольства США в Україні взяли участь також делегати з  Косово та Албанії.

        Протягом п’яти днів для учасників курсу проводилися практичні заняття щодо застосування міжнародного та національного законодавства – Закону Лейсі, CITES – Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, методів ідентифікації деревини та запобігання незаконній торгівлі деревиною. Зокрема, наголошено на важливості міжнародної співпраці у цьому напрямку.

        За результатами пройденого курсу учасникам видано сертифікати, навчально-методичні матеріали та  презентації.

 Image

 Image

 
< Попередня   Наступна >