В Львівській ОДА за участю С. Кубіва обговорено ситуацію щодо техногенної катастрофи у Стебнику Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-11-2017

        Сьогодні, 23 листопада 2017 року, у Львівській облдержадміністрації під головуванням очільника області Олега Синютки за участі Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорено ситуацію яка склалася в межах гірничого відводу рудника №2 Публічного акціонерного товариства «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

Image

        Начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич доповів про проведені Інспекцією заходи з часу виникнення ситуації, що склалась внаслідок обвалу карстових порід, назвав основні порушення вимог природоохоронного законодавства, виявлені під час проведення планової перевірки підприємства.

        Учасниками засідання обговорено першочергові заходи, серед яких найважливішими є розробка нового проекту консервації рудника та недопущення наступних провалів.

        Степан Кубів зазначив, що комплексне вирішення проблеми вимагає активної участі місцевих органів влади, створення належної системи моніторингу для запобігання подальших обвалів ґрунту, а також формування оновленої програми консервації ділянки рудника.
 
< Попередня   Наступна >