Держекоінспекцією зафіксовано факт проведення робіт з кислими гудронами Надрукувати Надіслати електронною поштою

27-11-2017

        Працівниками Держекоінспекції у Львівській області спільно із громадським інспектором з охорони довкілля проведено заходи держконтролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства місця зберігання кислих гудронів на території, що прилягає до Львівського полігону ТПВ.

         В ході обстеження території держінспекторами з ОНПС встановлено факт проведення робіт біля місця зберігання кислих гудронів, зокрема в котловані проводився розігрів речовини чорного кольору, шляхом спалювання відпрацьованих мастил. Слід зазначити, що дозвільні документи на право здійснення операцій з небезпечними відходами не представлено.
        На місце події викликано слідчо-оперативну групу Жовківського відділення поліції Кам'янка-Бузького ВПГУНП у Львівській області, яка в телефонному режимі зобов’язала представника ТОВ «ЕКОІНВЕСТГРУП» представити до Держекоінспекції наявну дозвільну документацію стосовно здійснення операції з даними кислими гудронами. При вивчені представлених документів, Держекоінспекціює будуть зроблені висновки стосовно законності здійснених робіт.
 
< Попередня   Наступна >