Діти отримали подарунки до дня Святого Миколая Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-12-2017

        15 грудня 2017 року працівники Держекоінспекції стали помічниками Святого Миколая та відвідали із невеличким дійством дитячий будинок «Рідний дім» у с. Корналовичі Самбірського району.  Вихованці почули від Святого Миколая теплі слова, натомість потішили своїми щирими  розповідями, піснями та віршами. В подарунок діти отримали необхідні речі та солодощі.

        Районний дитячий будинок «Рідний дім» змішаного типу працює з 1999 року. Зараз тут є 43 вихованці. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківської опіки та діти із багатодітних малозабезпечених неблагополучних сімей. Опікується ними щирий та чуйний колектив, який дарує дітям любов, тепло і турботу, а справжньою мамою вихованцям стала директор – Марія Янушевич.

       До доброї справи долучився весь колектив Держекоінспекції, а також друзі та родичі працівників. Держекоінспекція започаткувала таку традицію минулого року, завітавши тоді з подарунками від Святого Миколая до вихованців дитячого будинку «Рідний дім», що у с. Сасів Золочівського району.

Image 

 

Image 

 

Image 

 
< Попередня   Наступна >