Результати операції «Новорічна ялинка» Надрукувати Надіслати електронною поштою

10-01-2018

         Протягом грудня-січня Держекоінспекцією проводилася операція «Новорічна ялинка». Рейдові групи у складі державних інспекторів з ОНПС спільно із громадськими інспекторами з охорони довкілля, працівниками Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та головного управління Національної поліції у Львівській області здійснювали патрулювання у лісових угіддях, на шляхах реалізації та ринках міста.

        Станом на 10.01.2018 року працівниками Держекоінспекції перевірено 4 лісогосподарські підприємства щодо порушень ними умов заготівлі ялинок та організації заходів щодо охорони шпилькових насаджень. 

        При проведенні заходів держконтролю на території Сколівського, Турківського, Старосамбірського районів та у місті Львові вилучено 45 безгосподарних ялинок, які передано в школи, військові частини та сім’ї воїнів АТО. За порушення вимог природоохоронного законодавства 10 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Сума завданих збитків становить більше чотирьох тисяч гривень.

 
< Попередня   Наступна >