Держінспекторами з ОНПС виявлено забруднення прибережно-захисної смуги р. Солотвина Надрукувати Надіслати електронною поштою

12-01-2018

          Працівниками Держекоінспекції проведено заходи державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Буського району Львівської області. В ході здійснення перевірки виявлено факт несанкціонованого розміщення твердих побутових та будівельних відходів на земельній ділянці орієнтовною площею 48м.кв., що знаходиться у прибережній захисній смузі річки Солотвина на території Буської міської  ради. Власників відходів не встановлено.

        У зв’язку із вищенаведеним у Буське відділення поліції скеровано лист для встановлення  осіб винних у даному порушенні (засміченні земель водного фонду, порушенні правил поводження з відходами та ін..)  для  вжиття подальших заходів реагування у межах наданих повноважень.

        Слід зазначити, що Держекоінспекцією надіслано лист у Буську міську раду для визначення кількості, складу, вартості відходів, ступеня небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров’я людини, для вжиття заходів до визначення власника відходів та вирішення питання про подальше поводження з відходами.

Image

 Image

 
< Попередня   Наступна >