Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Надрукувати Надіслати електронною поштою

02-02-2018

        Сьогодні, 02 лютого 2018 року в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за участю начальника Держекоінспекції М. Маланича, директора Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Р. Гречаника, директора Департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА О. Харчука та ін. щодо ситуації на полігоні твердих побутових відходів ЛКП “Збиранка”.

        В ході доповіді Миколи Маланича обговорено питання недопуску працівників Держекоінспекції у Львівській області на територію ЛКП «Збиранка” з метою проведення позапланової перевірки щодо стану виконання виданого припису.

        Крім цього, розглянуто стан виконання рішень обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо ситуації, яка склалася на полігоні твердих побутових відходів КП Львівської міської ради “Збиранка”.

 
< Попередня   Наступна >