Працівниками Інспекції буде проведено обстеження прибежно –захисної смуги р. Солокія Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-02-2018

        Сьогодні, 20 лютого 2018 року начальник Інспекції Микола Маланич провів особистий прийом мешканців м. Червоноград, що звернулися стосовно захоплення прибережної захисної смуги р. Солокія та використання земельної ділянки не за цільовим призначенням.

        За результатами прийому уповноваженим працівникам Інспекції надано доручення провести комісійне обстеження території прибережної захисної смуги р. Солокія із залученням відповідальних осіб управління контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру, Львівського обласного управління водних ресурсів, департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області та Червоноградської міської ради в присутності заявників.

        За результатами проведеного обстеження відповідальним особам  Державної екологічної інспекції у Львівській області в межах наданих повноважень буде вжито належних заходів реагування.
 
< Попередня   Наступна >