Відбулася нарада щодо профілактики та недопущення африканської чуми Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-02-2018

         В.о. першого заступника начальника Інспекції Роман Конопада взяв участь в нараді щодо профілактики та недопущення африканської чуми, що відбувался в приміщенні Львівської національної лабораторії ветеринарної медицини. Участь у заході також взяли начальники районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, голови надзвичайних протиепізоотичних комісій при райдержадміністраціях та керівники мисливських господарств.

        Присутні заслухали інформацію щодо здійснення заходів з питань профілактики та недопущення африканської чуми свиней у Львівській області у 2017 році. Відтак торік  у свійських тварин відібрали та провели аналізи 1175 проб та 489 досліджень патологічного матеріалу диких кабанів.

        Як зазначили під час заходу завдяки спільній роботі дотичних служб ситуація з АЧС на Львівщині є контрольованою.

        Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив присутнім на важливості проведення роз’яснювальної роботи серед громад області щодо АЧС.

       За підсумками засідання комісії зобов’язали посилити контроль за утилізацією відходів, отриманих під час розробки впольованих тварин, а також за знищенням виявлених решток загиблих диких кабанів, забезпечити проведення заходів з врегулювання чисельності мисливських тварин з обов’язковим залученням спеціалістів ГУ ДПСС у Львівській області, а також  дотримуватися вимог біобезпеки під час полювання та/або під час проведення будь-яких інших заходів, пов’язаних із відстрілом та вилучення даних тварин (або виявлення їх решток) із природного середовища.
 
< Попередня   Наступна >