На пості екологічного контролю МАПП «Рава-Руська» затримано вантаж Надрукувати Надіслати електронною поштою

23-02-2018

         Вчора, 22 лютого 2018 року о 21:30 год. на пості екологічного контролю МАПП «Рава-Руська» працівниками відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Львівської області будо виявлено джерело іонізуючого випромінювання з перевищенням природного фону випромінювання. 

        Після проведення замірів держінспекторами з ОНПС встановлено, що пасажир рейсового автобусу марки «Setrа» перевозив військовий компас, радіаційний фон якого становив 8,5 мкЗВ/год, що є порушенням  Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» ст. 20-2. та ПКМУ від 20.03.1995 р. №198.

        Слід зазначити, що даний вантаж вилучено і передано на тимчасове зберігання у спеціально відведеному місці на митній території МАПП «Рава-Руська».

        Відповідно до постанови КМУ від 2 червня 2003 р. №813 «Про затвердження Порядку взаємодії органів виконавчої влади та юридичних осіб, які провадять діяльність у сфері використання ядерної енергії, в разі виявлення радіоактивних матеріалів в незаконному обігу» Інспекцією скеровано листа У Жовківську райдержадміністрацію для вжиття заходів реагування в межах компетенції.

 
< Попередня   Наступна >