Година Землі 2018 Надрукувати Надіслати електронною поштою

20-03-2018

        24 березня планетою прокотиться Година Землі. Ця акція завершиться символічним вимкненням на одну годину (о 20:30 за місцевим часом) непотрібних електроприладів, щоб привернути увагу до глобального питання – здоров’я нашої Землі, котре щороку погіршується.

       Сьогодні Година Землі - це найпоширеніший рух задля збереження довкілля, який підтримують 187 країн і територій. Вперше акція була проведена в місті Сідней 31 березня 2007 року, коли 2,2 мільйонів сіднейців та близько 2000 компаній одночасно вимкнули світло на одну годину. В результаті, енерговитрати міста зменшилися на більше 10%. Цей простий вчинок надихнув безліч людей у всьому світі. Тож нині подія Година Землі розрослась, залучаючи як окремих осіб, так і організації, уряди, малі та великі бізнеси у більше ніж 7 тисячах міст світу.

​​       Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth («Злови зв’язок з Землею») – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя - чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.
 
< Попередня   Наступна >