В Інспекції проведено нараду з головами ОТГ Львівської області Надрукувати Надіслати електронною поштою

28-03-2018

         Сьогодні, 28 березня 2018 року, Державною екологічною інспекцією у Львівській області за участю Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА проведено зустріч-нараду з головами ОТГ Львівської області з питань делегованих повноважень органів місцевого самоврядування у сфері природоохоронного законодавства.

        В ході проведення заходу розглянуто повноваження органів місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами та охорони земельних ресурсів, недопущення спалювання сухої рослинності, роботи постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ тощо.

        Нараду-зустріч проведено під головуванням начальника Інспекції Миколи Маланича та за участю працівників відділу екологічного контролю екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами.

        В результаті наради розглянуто найактуальніші питання, надано методичні та практичні рекомендації головам ОТГ стосовно недопущення та попередження порушень вимог природоохоронного законодавства на підпорядкованих територіях.

 
< Попередня   Наступна >