Результати перевірки ТзОВ «Львівські теплові мережі» Надрукувати Надіслати електронною поштою

04-04-2018

        В рамках розгляду звернень мешканців м. Львова щодо можливих порушень природоохоронного законодавства котельнею, яка знаходиться за адресою м. Львів вул. Клепарівська,39а держінспекторами з ОНПС Львівської області за участь представників громадськості проведено позаланову перевірку на території стадіону СКА. 

         В ході перевірки ТОВ «Львівські теплові мережі» встановлено, що для підігріву води у відкритому басейні та обігріву приміщень, які  належать Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України підприємство використовує 3 модульні котельні, що працюють на твердому паливі.  

        Посадові особи підприємства представили дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне, однак в ході перевірки встановлено, що суб’єкт господарювання не дотримується  вимог вищезазначеного дозволу. Спеціалістами Інспекції Держекоінспекцією проведено заміри викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел забруднення .

         За результатами перевірки  Державною екологічною інспекцією у Львівській області посадову особу ТОВ «Львівські теплові мережі» притягнуто до адміністративної відповідальності та видано Припис про усунення порушень природоохоронного законодавства, що виявлені  під час проведення  перевірки та визначено терміни  на їх усунення.
 
< Попередня   Наступна >