Відбулася робоча зустріч з питань запобігання НС внаслідок діяльності СГХП “Полімінерал” Надрукувати Надіслати електронною поштою

11-04-2018

        Сьогодні, 11 квітня 2018 року, начальник Інспекції Микола Маланич, представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Шастун, керівник Департаменту екології і природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник, т.в.о. директора Департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА Олександр Харчук, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник та голови органів місцевого самоврядування оглянули провалля поблизу дороги на Трускавець.

Image

        Робоча група продовжила свою роботу в райдержадміністрації. За участю голови райдержадміністрації Володимира Шутка відбулася нарада, де проаналізовано стан виконання доручень протоколу обласної комісії ТЕБ та НС та перспективи виділення коштів для запобігання надзвичайній ситуації.

        Представник Дрогобицького водоканалу доповів про проведені підприємством підготовчі заходи для перенесення водогону. Він відзначив, що водоканал працює з Болехівською та Модрицькою сільськими радами, Стебницькою міською радою та власниками земельних ділянок, через чиї землі проходитиме водогін. Проект виготовляє інститут Гірхімпрому. Обговорювалося також питання будівництва нової дороги.

        Представник Мінекономрозвитку Іван Шастун повідомив, що необхідні кошти на виконання всіх першочергових заходів з резервного фонду Державного бюджету будуть в цьому році виділені. Для цього замовники робіт повинні максимально оперативно підготувати необхідну проектно-кошторисну документацію.

         Начальник Інспекції Микола Маланич зазначив, що перед керівництвом підприємства стоїть декілька завдань стосовно його подальших дій: вирішення проблеми хвостосховищ та закачування розсолів у підземні порожнини, визначення позиції власників щодо подальшого використання рудника №1. Для цього необхідні технічні пропозиції науковців.
Image
 Image
 Image
 
 
< Попередня   Наступна >