Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Надрукувати Надіслати електронною поштою

25-04-2018

         Сьогодні, 25 квітня 2018 року, в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за участю начальника Держекоінспекції М. Маланича, директора Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Р. Гречаника, директора Департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА О. Харчука та ін. щодо стан виконання рішень комісії від 30 вересня 2017 року № 19, від 2 листопада 2017 року № 20 та від 23 листопада 2017 року № 25 стосовно ситуації, яка склалася в межах гірничого відводу рудника №2 Публічного акціонерного товариства “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал”.

        В ході засідання Микола Маланич доповів стосовно проведених досліджень та надав висновки щодо можливого подальшого розвитку ситуації з проваллям земної поверхні в межах гірничого відводу рудника №2.

        Крім цього, проаналізовано виконання рішень обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо ситуації, яка склалася в межах гірничого відводу рудника №2 Публічного акціонерного товариства “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал”.

 
< Попередня   Наступна >