Результати комісійного обстеження Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» Надрукувати Надіслати електронною поштою

26-04-2018

         На адресу Державної екологічної інспекції у Львівській області надійшов лист Старосамбірської районної ради від 20.04.2018р. № 306/04-27 щодо спільного комісійного обстеження лісового масиву Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс», а саме кварталу 29 Дністрянського лісництва на предмет порушення природоохоронного законодавства.

        23 квітня 2018 року працівниками Інспекції у складі комісії, до якої увійшли також депутат Старосамбірської районної ради Курій В.В., головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Старосамбірської райдержадміністрації Головчак В.Б., в присутності інженера лісового господарства Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» Паплика В.М., лісничого Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» Шевчика В.М. та лісника обходу №6 Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» Топільницького В.М. проведено обстеження лісових масивів в кварталі 29 Дністрянського лісництва.

        В ході обстеження комісією перевірено рубки головного користування, на які виписано лісорубні квитки. Слід зазначити, що ділянки знаходяться в стадії розробки, межі яких відбиті в натурі. Рубки проводяться без порушень, згідно нормативних вказівок та інструкцій. На ділянках виявлено сліди гусеничної техніки, але на момент обстеження самої техніки не виявлено.

        Крім цього, комісією обстежено ряд ділянок, на яких, зі слів скаржника Курія В.В., не проводиться посадка лісових культур. Однак, посадка проведена по всій площі, ряди культур візуально проглядаються, стан культур задовільний. Необхідно провести лісівничий догляд.

        В ході обстеження лісових масивів Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» поблизу с. Лопушанка – Хомина (Стрілківська сільська рада) фактів незаконної вирубки деревини також не виявлено.

 
< Попередня   Наступна >