Проведено навчання на предмет дотримання вимог антикорупційного законодавства Надрукувати Надіслати електронною поштою

15-05-2018

        Для здійснення постійного дієвого контролю керівниками структурних підрозділів за підпорядкованими працівниками, усунення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь та інших правопорушень в Державній екологічній інспекції у Львівській області постійно проводяться профілактичні заходи та заняття з особовим складом з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

        З питань вивчення положень антикорупційного законодавства проводяться навчання та наради. Так, однією із тем, які нещодавно були розглянуті на нараді із працівниками Інспекції, обговорено поняття конфлікту інтересів. Відповідальний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції нагадала присутнім про поняття та види конфлікту інтересів, заходи недопущення виникнення такого конфлікту, а також його врегулювання. Розглянуто типові ситуації, в яких посадова особа діє в умовах конфлікту інтересів.

        Питання щодо неухильного дотримання посадовими особами Інспекції вимог законодавства про запобігання та протидії корупції, в тому числі всіх обмежень, встановлених антикорупційним законодавством, обговорюється систематично із особовим складом на відповідних нарадах-навчаннях, зокрема й щотижнево на апаратних нарадах, які проводяться керівником Інспекції.

 
< Попередня   Наступна >