Відбулася виїзна нарада комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Надрукувати Надіслати електронною поштою

08-06-2018

         06 червня 2018 року відбулася виїзна нарада робочої групи обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій за участю заступника начальника Інспекції В. Стрищака стосовно ситуації, яка склалася внаслідок горіння торфу на торфополі в с.Ситихів Жовківського району.

         Слід зазначити, що станом на 14:20 год. 6 червня 2018 року було зафіксовано новий осередок горіння на зазначеному торфополі площею близько 4,0 га. Для ліквідації пожежогасіння було задіяно 8 одиниць техніки та 42 особи рятувальників ГУ ДСНС України у Львівській області.

        Комісією прийнято рішення негайно приступити до проведення робіт з розчистки та поглиблення меліоративних каналів на торфополі с. Ситихів та провести роботи з облаштування двох тимчасових перемичок в руслах річок Недільчина та Яричівка в місцях, визначених розрахунками, з метою підняття рівнів води в них, наповнення меліоративних каналів та зволоження покладів торфу з наступним відновленням нормального гідрологічного режиму зазначених водних об’єктів.

         Крім цього, вирішили в пожежонебезпечний період запровадити патрулювання зазначеного торфополя активними місцевими мешканцями, а також депутатським корпусом Дублянської міської ради.

Image

 Image

 
< Попередня   Наступна >