З громадою обговорено вплив на довкілля Рава-Руського спиртзаводу Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-06-2018

        Державна екологічна інспекція у Львівській області прийняла участь у громадських слуханнях з приводу діяльності Рава-Руського МПД ДП «Укрспирт», що відбулись в приміщенні Народного дому міста Рава-Руська.

        З громадою зустрілися головний спеціаліст відділу екологічного нагляду водних ресурсів Державної екологічної інспекції у Львівської області Ігор Вірт, перший заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець, начальник відділу екологічної експертизи, нормування атмосферного повітря та поводження з відходам департаменту екології та природніх ресурсів Львівської ОДА Назарій Сорока, керівники відділів та структур РДА, голова Рава-Руської міської ради Микола Зінько.

        Під час зустрічі жителі міста висловили занепокоєння станом довкілля, що, на їх думку, пов’язане із діяльністю Рава-Руського МПД ДП «Укрспирт». Громада вважає, що підприємство спричиняє забруднення атмосферного повітря, земельних та водних ресурсів, оскільки неодноразово фіксувались випадки зливу браги (продукту перегону спирту), який потрапляє у річку.

        За результатом зустрічі учасники прийняли рішення упродовж тижня здійснити комісійний виїзд на територію Рава-Руського МПД ДП «Укрспирт», а також рекомендувати Рава-Руській міській раді, Річківській та Потеличівській сільським радам розглянути на засіданні сесії відповідне звернення мешканців.

Image

Image 

 

 

        До відома: державне підприємство «Укрспирт» та Львівська обласна державна адміністрація у лютому підписали Меморандум про взаєморозуміння. Заплановано, що модернізація відбудеться на десяти підрозділах підприємства, які здійснюють діяльність на Львівщині: Сторонибабське, Суходільське, Лопатинське, Вузлівське, Рава-Руське, Струтинське, Великолюбінське, Борокське, Воютицьке, Угерське МПД ДП «Укрспирт». Одним із напрямків модернізації буде їх перепрофілювання на виробництво біоетанолу.
 
< Попередня   Наступна >