У Трускавці триває Форум місцевого розвитку Надрукувати Надіслати електронною поштою

22-06-2018

        Сьогодні, 22 червня, продовжує свою роботу III Форуму місцевого розвитку у Трускавці. У заходах, які заплановані на другий день роботи Форуму, приймає участь начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

Image 

        Центральна панельна дискусія  дня – «Карпатська мережа регіонального розвитку: на шляху до єдиної стратегії для Українських Карпат».

        Окрім того, відбудуться цікаві обговорення під час таких дискусій: «Що чекає на ліси в Карпатах», «Інструменти фінансування транскордонної співпраці та регіонального розвитку», «Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти», «Українсько-польська транскордонна співпраця після 2020 року: разом покращуємо якість життя мешканців прикордоння», «Міжмуніципальне українсько-німецьке співробітництво: кращі практики та перспективи», «Роль бізнесу в об’єднанні країни»,»Транспортна інфраструктура як передумова регіонального розвитку», «Чи здатні медіа об’єднати країну».

       Також в межах форуму заплановано засідання секції місцевого економічного розвитку Асоціації міст України «Практика та перспективи економічного розвитку територіальних громад».

         Цьогоріч обрано для обговорення три стратегічні напрями:

– Інструменти забезпечення сталого розвитку Карпатського Єврорегіону.

– Можливості для підтримки регіонального та місцевого розвитку.

– Схід і Захід разом: регіональний вимір загальноукраїнської солідарності.

Image 

Image 

 

 Джерело: http://ld-forum.com.ua

 
< Попередня   Наступна >